Serwis z ofertami turystycznymi w Money.pl

Wyszukiwarka najpopularniejszych ofert wyjazdów zagranicznych, to nowa propozycja Money.pl dla szukających pomysłu na urlop. W serwisie Wakacje.Money.pl portal prezentuje wyjazdy przygotowane przez jednych z największych touroperatorów w Polsce.


– Chcemy, by nasi użytkownicy, obok treści biznesowych i finansowych, ofert pracy i kupna nieruchomości, mogli znaleźć w Money.pl pomysły na urlop i ciekawe oferty wakacyjne – mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

Serwis udostępnia oferty turystyczne trzech znanych, popularnych biur turystycznych: Rainbow Tours, Neckermann i Exim Tours. Wkrótce zaprezentowane zostaną wyjazdy przygotowane także przez innych, dużych touroperatorów.

– W serwisie Wakacje.Money.pl wycieczki kupuje się bezpośrednio u touroperatora, bez pośredników
– mówi Marta Smaga, project manager serwisu. Użytkownik wyszukuje i porównuje oferty w Money.pl, ale sama rezerwacja odbywa się już po stronie organizatora.

W serwisie zostały stworzone dodatkowe narzędzia. Jednym z nich jest możliwość oceniania i opisywania hoteli. Kolejnym wyszukiwarka pomagająca w wyborze wycieczki tym użytkownikom, którzy nie mają konkretnego pomysłu na urlop.

www.wakacje.money.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry