Serwis z ofertami turystycznymi w Money.pl

Wyszukiwarka najpopularniejszych ofert wyjazdów zagranicznych, to nowa propozycja Money.pl dla szukających pomysłu na urlop. W serwisie Wakacje.Money.pl portal prezentuje wyjazdy przygotowane przez jednych z największych touroperatorów w Polsce.


– Chcemy, by nasi użytkownicy, obok treści biznesowych i finansowych, ofert pracy i kupna nieruchomości, mogli znaleźć w Money.pl pomysły na urlop i ciekawe oferty wakacyjne – mówi Tomasz Bonek, redaktor naczelny Money.pl.

Serwis udostępnia oferty turystyczne trzech znanych, popularnych biur turystycznych: Rainbow Tours, Neckermann i Exim Tours. Wkrótce zaprezentowane zostaną wyjazdy przygotowane także przez innych, dużych touroperatorów.

– W serwisie Wakacje.Money.pl wycieczki kupuje się bezpośrednio u touroperatora, bez pośredników
– mówi Marta Smaga, project manager serwisu. Użytkownik wyszukuje i porównuje oferty w Money.pl, ale sama rezerwacja odbywa się już po stronie organizatora.

W serwisie zostały stworzone dodatkowe narzędzia. Jednym z nich jest możliwość oceniania i opisywania hoteli. Kolejnym wyszukiwarka pomagająca w wyborze wycieczki tym użytkownikom, którzy nie mają konkretnego pomysłu na urlop.

www.wakacje.money.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top