Serwisy rekrutacyjne Agory z Searchengines.pl

Agora podpisała umowę o współpracy serwisów Pracownicy.it oraz GazetaPraca.pl ze specjalistycznym forum poświęconym branży IT – Searchengines.pl. Od stycznia oferty pracy z serwisów rekrutacyjnych Agory znajdują się na stronie Searchengines.pl.

W ramach  współpracy, na stronie Searchengines.pl powstała zakładka z logo Pracownicy.it – http://praca.searchengines.pl/. Prezentowane w niej są wszystkie oferty pracy z Pracownicy.it oraz ogłoszenia z GazetaPraca.pl z branży IT. Partnerstwo ma na celu zwiększenie efektywności ogłoszeniowej.

– Specjalistyczne forum o tematyce IT to doskonała platforma prezentacji ofert pracy dla osób z tej branży. Kolejny już ważny kontrakt ze sprofilowanym partnerem zapewnia większą liczbę aplikacji i efektywne dotarcie do specjalistów – mówi dr Dorota Bachman, dyrektor serwisów rekrutacyjnych Agory.

http://praca.searchengines.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry