Setki tysięcy nieruchomości w portalu Inwestycje.pl

Portal www.inwestycje.pl oferuje swoim użytkownikom bezpłatny dostęp do bazy ponad 430 000 ofert kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości w całej Polsce. To kolejny krok w realizacji strategii rozwoju portalu, którego jednym z podstawowych celów jest dostarczanie użytkownikom pełnej wiedzy na temat możliwości inwestowania, m.in. na rynku nieruchomości pierwotnych, wtórnych czy komercyjnych.
Za pośrednictwem nieruchomosci.inwestycje.pl każdy użytkownik portalu Inwestycje.pl dociera do ponad 400 000 ogłoszeń kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości od osób prywatnych i agencji nieruchomości, ponad 9 400 ofert sprzedaży obiektów od deweloperów, inwestorów, spółdzielni mieszkaniowych oraz agencji nieruchomości działających w imieniu deweloperów, a także ponad 31 000 ogłoszeń kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości komercyjnych od biur nieruchomości, developerów i osób prywatnych.

System wyszukiwania atrakcyjnych ofert na rynku jest bardzo prosty. Wystarczy wybrać odpowiednią kategorię, bądź województwo, by wyszukać konkretne oferty – kupna, sprzedaży czy wynajmu powierzchni biurowych, magazynów, mieszkań, domów, apartamentów, hoteli, centrów handlowych, działek, czy garaży.

Uzupełnieniem tej szerokiej bazy ofert jest dział portalu Szukam Inwestora (http://www.inwestycje.pl/szukam_inwestora), powstały dzięki przejęciu przez Inwestycje.pl platformy ofert inwestycyjnych Investing.pl, której przyświeca idea kojarzenia osób poszukujących inwestorów z osobami chcącymi zainwestować w ciekawe przedsięwzięcie. Dzięki połączeniu obu serwisów, użytkownik portalu Inwestycje.pl dysponuje narzędziem, które umożliwia codzienny dostęp do ofert kupna i sprzedaży firm, nieruchomości, a także ofert franchisingu. Platforma ogłoszeniowa oferuje wymianę konkretnych informacji biznesowych, skierowanych do osób najbardziej zainteresowanych biznesowym przedsięwzięciem.

Z kolei Mapa Inwestycji w Polsce (http://www.mapa.inwestycje.pl/) to interaktywne narzędzie, które posiada w swojej bazie już kilka tysięcy inwestycji budowlanych. Umożliwia szybkie i bezpłatne wyszukiwanie powstających lub zrealizowanych inwestycji we wszystkich rejonach Polski.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry