SFERIOstrada, czyli internet Sferii na łączu telefonicznym

Operator telekomunikacyjny Sferia poszerzy od 24 września swoją ofertę o SFERIOstradę – usługę dostępu do Internetu na łączu telefonicznym Telekomunikacji Polskiej, tzw. BSA.
Dotychczas klienci Sferii mogli korzystać z szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii CDMA 1x EVDO, czyli wyłącznie drogą radiową. Usługa SFERIOstrada umożliwia pracę na stałym łączu. Dostęp do Internetu sprzedawany będzie wraz z usługami głosowymi w taryfach NOMADex 30, NOMADex 100, NOMADix 200 oraz  NOMADix 300.

Klienci zainteresowani SFERIOstradą otrzymają do wyboru dwa typy modemów – Sagem F@st 1201 oraz Sagem F@st 800. Pierwszy z nich pełni również funkcję routera, do którego może podłączyć się nawet do czterech użytkowników. SFERIOstrada oferowana będzie w trzech  prędkościach: 1, 2 i 6  Mb/s. Promocyjny koszt aktywacji usługi wyniesie 10 zł brutto.

Oferta kierowana jest do wszystkich, którzy często wysyłają lub ściągają duże pakiety danych i chcą korzystać z Internetu w jednym, wybranym miejscu, np. w domu – czyli do klientów indywidualnych oraz biznesowych z sektora MSP. Liczymy, że przystępne ceny oraz wysoka jakość usług będą wystarczającą zachętą do zakupu SFERIOstrady – mówi Izabela Pelc, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży sieci Sferia.

Klienci czekający na uruchomienie SFERIOstrady otrzymają dostęp do zastępczego, bezprzewodowego łącza w taryfie tranSFER swobodny w technologii CDMA 1x EVDO. Z taryfy tej będzie można zrezygnować w ciągu 90 dni od podpisania umowy, nie ponosząc przy tym opłaty za jej wcześniejsze rozwiązanie. W ten sposób Sferia zapewni klientom stały dostęp do Internetu już od dnia zamówienia usługi.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top