SFERIOstrada, czyli internet Sferii na łączu telefonicznym

Operator telekomunikacyjny Sferia poszerzy od 24 września swoją ofertę o SFERIOstradę – usługę dostępu do Internetu na łączu telefonicznym Telekomunikacji Polskiej, tzw. BSA.
Dotychczas klienci Sferii mogli korzystać z szerokopasmowego dostępu do Internetu w technologii CDMA 1x EVDO, czyli wyłącznie drogą radiową. Usługa SFERIOstrada umożliwia pracę na stałym łączu. Dostęp do Internetu sprzedawany będzie wraz z usługami głosowymi w taryfach NOMADex 30, NOMADex 100, NOMADix 200 oraz  NOMADix 300.

Klienci zainteresowani SFERIOstradą otrzymają do wyboru dwa typy modemów – Sagem F@st 1201 oraz Sagem F@st 800. Pierwszy z nich pełni również funkcję routera, do którego może podłączyć się nawet do czterech użytkowników. SFERIOstrada oferowana będzie w trzech  prędkościach: 1, 2 i 6  Mb/s. Promocyjny koszt aktywacji usługi wyniesie 10 zł brutto.

Oferta kierowana jest do wszystkich, którzy często wysyłają lub ściągają duże pakiety danych i chcą korzystać z Internetu w jednym, wybranym miejscu, np. w domu – czyli do klientów indywidualnych oraz biznesowych z sektora MSP. Liczymy, że przystępne ceny oraz wysoka jakość usług będą wystarczającą zachętą do zakupu SFERIOstrady – mówi Izabela Pelc, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży sieci Sferia.

Klienci czekający na uruchomienie SFERIOstrady otrzymają dostęp do zastępczego, bezprzewodowego łącza w taryfie tranSFER swobodny w technologii CDMA 1x EVDO. Z taryfy tej będzie można zrezygnować w ciągu 90 dni od podpisania umowy, nie ponosząc przy tym opłaty za jej wcześniejsze rozwiązanie. W ten sposób Sferia zapewni klientom stały dostęp do Internetu już od dnia zamówienia usługi.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry