Shoper otwiera nowe biuro w Bydgoszczy

Właściciel platformy e-commerce Shoper.pl otwiera kolejny oddział – tym razem w Bydgoszczy. Nowa lokalizacja skupia zespół specjalistów z dziedziny marketingu internetowego. Ich zadaniem jest wspieranie przedsiębiorców z różnych branż w poprawie widoczności online oraz zwiększaniu sprzedaży.

Shoper otwiera nowe biuro w Bydgoszczy 1

Kolejne biuro Shoper otwiera się w Bydgoszczy, w nowoczesnym biurowcu Chillflex Preludium na ul. Ogińskiego 2. Powstanie bydgoskiego oddziału wiąże się z wyodrębnieniem ze struktury spółki działu Digital Advertising pod opieką nowego szefa. Celem tej jednostki jest pomaganie firmom, nie tylko tym prowadzącym sklepy internetowe, w ciągłym rozwoju. Stworzenie zespołu skupionego na obszarze promocji internetowej pomoże spółce Shoper jeszcze lepiej wykorzystywać w interesie klientów gromadzoną przez prawie dwie dekady wiedzę o e-commerce. Dzięki temu platforma może trafniej odpowiadać na potrzeby przedsiębiorców i sklepów internetowych, które zna od podstaw.

– Właściciele biznesów mają coraz większą świadomość tego, jak ważne w budowaniu wizerunku i zwiększaniu sprzedaży są pozycjonowanie stron oraz dobrze prowadzona płatna promocja – mówi Szymon Lango, Head of Sales Digital Advertising w Shoper. – Zamierzamy oferować sprzedawcom Shoper i spoza platformy jeszcze skuteczniejsze kampanie PPC w atrakcyjnym modelu (niewielka prowizja za obsługę i rozliczenie za ROAS). Dodatkowo uruchomiliśmy alternatywne formy rozliczeń, ze stałą prowizją, aby z naszego wsparcia mogły korzystać też firmy nieprowadzące sklepów online – dodaje.

Biuro Shoper w Bydgoszczy zaczyna swoją działalność już w czerwcu z zespołem liczącym kilkunastu specjalistów doświadczonych w sprzedaży i marketingu online. W następnych miesiącach firma planuje powiększenie tego składu.

– Szybki rozwój spółki oraz oferty naszej platformy sprawia, że sięgamy po wysoko wykwalifikowanych pracowników w całej Polsce. Jednocześnie sukces firmy jest napędzany przez nasz zespół. Chcemy zbierać w Grupie Shoper najlepszych ekspertów, z których wiedzy i umiejętności nasi klienci mogą korzystać w rozwoju własnych firm – wyjaśnia Paweł Rybak, Chief Commercial Officer w Shoper.

W 2022 roku do Grupy Shoper dołączyły również dwie wiodące agencje: Selium, specjalizująca się w sprzedaży wielokanałowej i zagranicznej, oraz SEMPIRE, świadcząca usługi SEO i SEM. Z usług tej ostatniej skorzystały już takie marki jak Ania Kruk, 99rent czy wydawnictwo Publicat. Łącznie Grupa Shoper zatrudnia ponad 300 specjalistów z szeroko pojętej branży e-commerce w kilku lokalizacjach, m.in. w głównej siedzibie w Krakowie oraz w Szczecinie i Poznaniu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top