Shoplo uruchamia platformę zakupową – Shoplo Market

Shoplo do swojej oferty dodał narzędzie generujące większą sprzedaż – Shoplo Market. Jest to kolejna usługa, po fullfimencie, skierowana do właścicieli sklepów internetowych. Na platformie Shoplo Market znajdziemy blisko 30 tys. artykułów.

Shoplo Market jest swego rodzaju supermarketem skupiającym oferty z wielu sklepów, które są tworzone na platformie shoplo.com. W Shoplo Market klienci znajdą wyselekcjonowane i sprawdzone produkty.

screen market 2

Główną motywacją dla stworzenia Shoplo Market była chęć uczynienia ecommerce jeszcze prostszym dla poczatkujących sprzedawców. Naszym następnym krokiem jest pomoc tym, którzy oferują świetny jakościowo produkt, lecz mają problem z jego wypromowaniem. Shoplo Market gwarantuje im to, z czym wcześniej mieli problem –  czyli dotarcie do klientów. A to przekłada się przecież na rosnącą sprzedaż. Planujemy kłaść szczególny nacisk na promocję naszego marketu, co znaczy równocześnie, iż zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby promować naszych klientów i pomóc im więcej zarabiać – powiedział Patryk Pawlikowski, CEO Shoplo.com

Premiera Shoplo Market odbędzie się 22.10.2014r. podczas Targów eHandlu w Warszawie.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry