Shoplo uruchamia platformę zakupową – Shoplo Market

Opublikowano: 22 września 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Shoplo do swojej oferty dodał narzędzie generujące większą sprzedaż – Shoplo Market. Jest to kolejna usługa, po fullfimencie, skierowana do właścicieli sklepów internetowych. Na platformie Shoplo Market znajdziemy blisko 30 tys. artykułów.

Shoplo Market jest swego rodzaju supermarketem skupiającym oferty z wielu sklepów, które są tworzone na platformie shoplo.com. W Shoplo Market klienci znajdą wyselekcjonowane i sprawdzone produkty.

screen market 2

Główną motywacją dla stworzenia Shoplo Market była chęć uczynienia ecommerce jeszcze prostszym dla poczatkujących sprzedawców. Naszym następnym krokiem jest pomoc tym, którzy oferują świetny jakościowo produkt, lecz mają problem z jego wypromowaniem. Shoplo Market gwarantuje im to, z czym wcześniej mieli problem –  czyli dotarcie do klientów. A to przekłada się przecież na rosnącą sprzedaż. Planujemy kłaść szczególny nacisk na promocję naszego marketu, co znaczy równocześnie, iż zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby promować naszych klientów i pomóc im więcej zarabiać – powiedział Patryk Pawlikowski, CEO Shoplo.com

Premiera Shoplo Market odbędzie się 22.10.2014r. podczas Targów eHandlu w Warszawie.

Sylwester KozakShoplo uruchamia platformę zakupową – Shoplo Market

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.