Shuttout.com – kolejny polski startup rusza na rynki zagraniczne

Twórcy Shuttout.com w czerwcu zebrali kwotę ponad 57 tys. złotych w serwisie crowdfundingowym Polak Potrafi na rozwój aplikacji, teraz planują ekspansje na rynki zagraniczne. Dzięki Shutout.com użytkownicy mogą brać udział w konkursach fotograficznych, w których można wygrać nagrody pieniężne.

Rzucamy się na głęboką wodę, ale wierzymy, że dzięki temu, będziemy mogli pokazać na świecie, że Polak potrafi. We wrześniu na platformie zostanie uruchomiony konkurs, w którym do wygrania będzie 1 000 dol. Celem tego konkursu będzie zwiększenie zasięgu i dotarcie do użytkowników z całego świata – powiedział Mateusz Chłodnicki, założyciel.
final
Platformę wyróżnia to, że model głosowania jest w pełni społecznościowy, a nagrody pieniężne rosną wraz z ilością uczestników danego konkursu. Jest to możliwe, dzięki wpisowemu, które jest przeznaczane na nagrody.
Aktualnie Shuttout działa w wersji demonstracyjnej, w której bezpłatnie można przetestować mechanizm funkcjonowania platformy. Twórcy planują uruchomić wersję, w której będzie można wygrywać realne pieniądze jesienią 2015 roku.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top