Shuttout.com – kolejny polski startup rusza na rynki zagraniczne

Opublikowano: 2 września 2015. Kategoria: Startupy. Tagi:
Twórcy Shuttout.com w czerwcu zebrali kwotę ponad 57 tys. złotych w serwisie crowdfundingowym Polak Potrafi na rozwój aplikacji, teraz planują ekspansje na rynki zagraniczne. Dzięki Shutout.com użytkownicy mogą brać udział w konkursach fotograficznych, w których można wygrać nagrody pieniężne.

Rzucamy się na głęboką wodę, ale wierzymy, że dzięki temu, będziemy mogli pokazać na świecie, że Polak potrafi. We wrześniu na platformie zostanie uruchomiony konkurs, w którym do wygrania będzie 1 000 dol. Celem tego konkursu będzie zwiększenie zasięgu i dotarcie do użytkowników z całego świata – powiedział Mateusz Chłodnicki, założyciel.
final
Platformę wyróżnia to, że model głosowania jest w pełni społecznościowy, a nagrody pieniężne rosną wraz z ilością uczestników danego konkursu. Jest to możliwe, dzięki wpisowemu, które jest przeznaczane na nagrody.
Aktualnie Shuttout działa w wersji demonstracyjnej, w której bezpłatnie można przetestować mechanizm funkcjonowania platformy. Twórcy planują uruchomić wersję, w której będzie można wygrywać realne pieniądze jesienią 2015 roku.
Sylwester KozakShuttout.com – kolejny polski startup rusza na rynki zagraniczne

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.