Siedem projektów w preiNKubacji

Od 9 lipca najlepiej ocenione startupy zgłoszone do programu iNKubator biorą udział w preinkubacji. Jest to proces, w którym autorzy projektów dopracowują biznesplany pod okiem specjalistów z branży internetowej.

Siedem projektów w preiNKubacji 1Do programu iNKubator zgłoszono 238 projektów, które otrzymały pozytywne recenzje od specjalistów NK. Siedem najwyżej ocenionych propozycji otrzymało możliwość przystąpienia do preinkubacji, która zakończy się prezentacją projektu przed inwestorem. Nad dopracowaniem biznesplanów czuwają mentorzy, czyli grupa ekspertów polskiej branży internetowej. Wybrane startupy to:

  • Nocik.pl – wirtualny rynek wymiany notatek, streszczeń, fragmentów książek/lektur oraz innych materiałów naukowych. Projekt skierowany jest do grupy gimnazjalistów oraz licealistów.
  • Snapmotif – „miejsce, w którym miłośnicy fotografii spragnieni wyzwań i wrażeń poczują się jak u siebie, a jednocześnie będą mogli wygrać pieniądze”.
  • Super Stolik – projekt mający na celu znajdywanie ofert w z segmentu gastronomicznego. Celem dodatkowym jest poznawanie nowych kuchni, odkrywanie smaków i trendów kulinarnych.
  • Znajdź Reklamę – platforma mająca na celu stworzenie regularnie aktualizowanej bazy danych nośników reklamowych w Polsce.
  • Rentalo.pl – projekt stworzony z myślą o tym, aby każdy mógł pożyczać swoje rzeczy innym osobom z najbliższej okolicy na określony czas i za określoną stawkę.
  • SignPlatform – celem projektu jest stworzenie platformy internetowej umożliwiającej podpisywanie umów za pośrednictwem sieci.
  • StreetFood – serwis pokazuje miejsca z unikalnym jedzeniem, które znajdują się w okolicy użytkownika.

Szukaliśmy projektów, które mają szanse na powodzenie, są unikalne i tworzą je bardzo dobrze zgrane zespoły. Wybrane pomysły na biznes już na wczesnym etapie zrobiły na nas dobre wrażenie. Aktualnie preinkubowani będą dopracowywać swoje start-up’y z pomocą mentorów. Siłą rzeczy, niebawem będą one jeszcze lepsze. Trzymamy kciuki i liczymy na wspólny sukces! – powiedział Jakub Borkowski, pomysłodawca i koordynator programu iNKubator Naszej Klasy.

Więcej informacji i szczegółowy opis startupów znajduje się na stronie inkubator.nk.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry