Skąpiec i e-prawnik.pl łączą siły

Opublikowano: 4 czerwca 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Serwisy Skąpiec.pl i e-prawnik.pl rozpoczęły współpracę partnerską. W ramach wspólnej akcji od 4 do 24 czerwca 2007 r., użytkownicy Skąpca otrzymują pełny dostęp do treści serwisu www.e-prawnik.pl, który na co dzień jest usługą płatną.
Dostęp do treści umożliwia skorzystanie z bazy blisko 1500 artykułów, ponad 800 wzorów pism i umów oraz ok. 600 opinii prawnych. Internauci znajdą tu porady ekspertów z różnych dziedzin prawa.

Aby uzyskać darmowy dostęp, należy wejść na podstronę Skapca :
http://www.skapiec.pl/site/doc/23/ – skąd można przenieść się bezpośrednio do serwisu e-prawnik.pl

Jednym z celów porównywarki cen Skąpiec.pl jest propagowanie elektronicznych zakupów. – Chcemy przekonać internautów, że e-shopping nie tylko pozwala na duże oszczędności, ale także  zapewnia wygodę i bezpieczeństwo. Zasada jest prosta: im większa znajomość e-rynku, tym większe szanse na udane zakupy – mówi Mariusz Janiszewski, właściciel serwisu.
Rolą Skąpca jest zmaksymalizowanie tych szans. Służy temu Poradnik zakupowy, który  przybliża ideę internetowych zakupów,  podaje prawa konsumenta i odpowiada na najczęściej zadawane pytania dotyczące e-handlu.

Serwis e-prawnik.pl został założony w 2000 roku. Jego głównym celem jest przybliżanie wiedzy prawniczej możliwie szerokiemu gronu odbiorców i przedstawianie jej w sposób czytelny dla osób nie zajmujących się zawodowo prawem.

Wspólna akcja ma ułatwić blisko milionowi osób korzystających ze Skąpca dotarcie do informacji o prawnych aspektach e-handlu, ale także szeroko pojętej wiedzy prawniczej.

– Współpraca, którą podjęliśmy, wzbogaci nasz serwis o kolejne, istotne z punktu widzenia internautów, informacje  – podkreśla Janiszewski.

www.skapiec.pl

Hanna LaskowskaSkąpiec i e-prawnik.pl łączą siły

Podziel się!

O autorze

hania