Skąpiec premiuje aktywność

Serwis porównujący ceny Skąpiec.pl przygotował dla swych użytkowników kolejny konkurs. Zabawa pod hasłem Skąpi Aktywiści promuje wszelkiego rodzaju aktywności powiązane z serwisem.

Internauci otrzymują punkty m.in. za założenie konta w serwisie, dodanie opinii o produkcie czy też  polecenie wybranego produktu znajomemu. Nagradzanych punktami czynności jest kilkanaście. W zamian za uzbierane punkty uczestnik zabawy może zagrać w jedną z gier prezentowanych na stronie konkursu. Za udział w grze odejmowana jest określona ilość punktów i grać można aż do zupełnego ich wyczerpania.

Szansę na wygraną mają nie tylko te osoby, które uzyskają najlepsze wyniki w grze. Premiowane będą różne miejsca, w zależności od rozgrywki. Na uczestników zabawy czeka ok. 400 nagród. Są wśród nich odtwarzacze MP3, słuchawki, myszki, translatory, gry PC, programy antywirusowe, książki o e-biznesie, podkładki do samochodu i wiele innych.
Sponsorem głównym konkursu jest sklep Electro.pl. Pozostali fundatorzy nagród to: WirtualnyPunkt.pl, ESET, Marken Systemy Antywirusowe, PENTAGRAM oraz Grupa Wydawnicza HELION.

– Poprzez konkurs chcemy nagrodzić tych spośród naszych użytkowników, którzy istotnie wzbogacają kontent naszego serwisu. Naszym celem jest także zachęcenie mniej aktywnych internautów do większej interakcji ze Skąpcem. Zdobycie punktów nie wymaga wielkiego wysiłku, a duża część aktywności wynika wprost z bieżącego korzystania z serwisu. Stawiamy na dobrą zabawę, którą – mam nadzieję – zapewnią przygotowane przez nas gry flashowe – mówi Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.

www.skapiec.pl/konkurs

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top