Skarb Kibica w portalu Gazeta.pl

Portal Gazeta.pl uruchomił serwis Sport Plus, którego zasadniczym elementem jest baza „Skarb Kibica” z unikalnym zbiorem informacji o piłkarzach polskiej ekstraklasy. Informacje prezentowane w „Skarbie Kibica” pochodzą z ankiet, jakie korespondenci Gazety Wyborczej oraz portalu Gazeta.pl przeprowadzili wśród zawodników wszystkich zespołów I ligi.

„Sport Plus i Skarb Kibica to unikalne serwisy w polskim internecie. Nasi korespondenci i fotoreporterzy dotarli do niemal wszystkich zawodników polskiej ekstraklasy i pytali ich nie tylko o ściśle piłkarskie sprawy, ale także o to co jak wygląda ich życie poza boiskami. Skarb Kibica połączyliśmy z zaawansowanym systemem przeszukiwania bazy statystyk ligowych, którą skrupulatnie budujemy od kilku lat. Użytkownicy portalu Gazeta.pl mogą na przykład dowiedzieć się kto był najczęściej faulowanym piłkarzem w ostatnich sezonach, albo kto strzelił najwięcej słupków w danej rundzie. Baza będzie poszerzana i uzupełniana.” – mówi Krzysztof Jurowski, redaktor wortalu Sport w portalu Gazeta.pl

Wersja podstawowa serwisu Sport Plus jest dostępna bezpłatnie. Zaawansowane systemy statystyk ligowych z czterech ostatnich sezonów i bieżących rozgrywek oraz ekskluzywne bazy wiedzy „Skarbu Kibica” o piłkarzach ekstraklasy są udostępniane tylko w pakiecie płatnym.

http://www.gazeta.pl/skarbkibica

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top