Sklepy internetowe AMP Media wysoko w rankingu Wprost

SklepFitness.com i Broń.pl – dwa sklepy internetowe stworzone przez AMP Media – uzyskały czołowe miejsca w ogólnopolskim rankingu sklepów internetowych przeprowadzonym przez Tygodnik Wprost.

SklepFitness.com specjalizujący się w sprzęcie sportowo-rehabilitacyjnym
i wyposażeniu siłowni domowych, zajął drugie miejsce w kategorii „Sport i turystyka”. Na tej samej pozycji, lecz w kategorii „Broń i militaria”, uplasował się sklep Broń.pl, oferujący artykuły obronne, strzeleckie i militarne.

Ranking sklepów internetowych, przeprowadzany po raz trzeci przez Tygodnik Wprost, objął 233 sklepy, w 12 kategoriach. Kluczem doboru była popularność sklepów (miejsce w badaniu Megapanel PBI/Gemius) oraz ich pozycja w wyszukiwarkach. Punkty przyznawane były w dwóch kategoriach: funkcjonalność oraz ergonomia.

Sukces sklepu firmy Bacha Sport – SklepFitness.com jest warty podkreślenia, ponieważ sklep uruchomiony został w tym roku.

Godną uwagi jest także wysoka pozycja sklepu Bron.pl, którego właścicielem jest firma  Kolter. Sklep ten w ciągu jednego roku przesunął się bowiem z miejsca siódmego na drugie w rankingu Tygodnika Wprost.

– Sukces naszych klientów przekłada się na naszą własną satysfakcję. Do każdego projektu podchodzimy bowiem z dużym zaangażowaniem. Staramy się, aby nasze sklepy były funkcjonalne, estetyczne i w efekcie, na czym najbardziej nam zależy, skuteczne. Zależy nam na pozycji godnego zaufania partnera w dziedzinie e-commerce. Dlatego też cieszymy się, że efekty naszej pracy są doceniane i uzyskują tak pozytywne opinie – mówi Monika Grzesik, Project Manager AMP Media.

Jak informuje tygodnik Wprost – Polacy znajdują się w europejskiej czołówce pod względem częstotliwości dokonywania zakupów przez Internet. Nasz rynek jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się w Europie.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry