Skoki Narciarskie w supersms.pl

Opublikowano: 18 stycznia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

One-2-One operator wortalu SuperSMS.pl przy współpracy z serwisem internetowym Skoki Narciarskie Polska, uruchomił nowy serwis SKOKI SMS, umożliwiający zaprenumerowanie bezpośrednich relacji z konkursów odbywających się w ramach Pucharu Świata.

W ramach serwisu Skoki Narciarskie, otrzymać można bezpośrednio na telefon komórkowy wyniki z ostatniego konkursu, a także informacje na temat aktualnej klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Wiadomości te zawierają nazwiska najlepszych zawodników oraz wyniki Polaków.

Najciekawszą usługą oferowaną przez SuperSMS.pl jest jednak możliwość zamówienia relacji z najbliższych zawodów. W tym przypadku osoby zamawiające otrzymają aż 6 wiadomości SMS, po 3 z każdego konkursu wchodzącego w skład dwudniowych zawodów. Zawierać one będą wyniki pierwszej serii skoków oraz wyniki końcowe, a także klasyfikację generalną Pucharu Świata. Jest to więc idealny serwis dla wszystkich kibiców skoków narciarskich, którzy z różnych względów nie mogą oglądać bezpośredniej relacji w telewizji.

SuperSMS.pl umożliwia także w wersji jednorazowej i abonamentowej zamówienie najświeższych wieści ze świata skoków narciarskich. Aktywować serwisy można zarówno ze stron SuperSMS.pl, a także przez SMS.

SuperSMS.pl jest wortalem SMSowym, uruchomionym w listopadzie 2001 przez firmę One-2-One Sp. z o.o. , zajmującą się nowymi technologiami w obszarze marketingu precyzyjnego. Spółka powstała w maju 2001 roku i podjęła działalność w zakresie integracji witryn internetowych oraz usług mobilnych.

http://www.supersms.pl

Sylwester KozakSkoki Narciarskie w supersms.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.