Skype: 34 mln użytkowników w jednym czasie

W ubiegłym tygodniu firma Skype ogłosiła, że po raz pierwszy w historii z aplikacji do prowadzenia rozmów głosowych, wideo i tekstowych korzystało w jednym momencie 32 mln osób. Pobicie rekordu nie trwało długo – wczoraj przez Skype’a rozmawiało 34 mln użytkowników.

Skype: 34 mln użytkowników w jednym czasie 1Należący do Microsoftu Skype informuje o rekordzie, który imponuje biorąc pod uwagę, że dotyczy wykorzystania aplikacji w czasie rzeczywistym.

To nagły skok i mówi o liczbie osób, które na całym świecie polegają na Skype odnośnie pozostawania w kontakcie. Być może rekordowi sprzyjało rozdanie Oscarów lub wyścigi NASCAR Daytona 500napisała na blogu szefowa mediów społecznościowych Skype’a, Jennifer Caukin.

Warto dodać, że Skype udostępnił właśnie testową wersję aplikacji przeznaczonej dla systemu Windows Phone. Firma chce by ta wersja była równie popularna jak inne mobilne odsłony komunikatora. iOS-ową aplikację pobrano już 60 mln razy, a Skype na Androida ma ponad 10 mln użytkowników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry