Skyper.pl – niezależny spec od Skype

Ruszył serwis poświęcony Skype – jednemu z najpopularniejszych w Polsce komunikatorów. Witryna www.skyper.pl stworzona została dla użytkowników tego programu, korzystających m.in. z darmowych rozmów telefonicznych przez Internet.
„Skype to komunikator, dzięki któremu można za darmo lub prawie za darmo prowadzić rozmowy telefoniczne przez Internet. Nie każdy to jednak potrafi. Nie wszyscy wiedzą jak wykorzystać potencjał tego oprogramowania… dlatego stworzyliśmy skyper.pl. Teraz każdy użytkownik Skype (tzw. skyper) może na bieżąco i – co istotne – z niezależnego źródła, dowiadywać się o nowych możliwościach programu, o jego zaletach i wadach, o korzyściach płynących z zastępowania zwykłego telefonu Skypem.” – mówi Marcin Kryska, pomysłodawca serwisu skyper.pl.

Dla wygody użytkowników serwisu przygotowana została nie tylko sekcja z newsami na stronie, ale także newsletter z najnowszymi informacjami i poradami oraz kanał RSS z nagłówkami wiadomości na temat Skype. Internauci będą informowani o nowych wersjach programu, o wszelkich dodatkach ułatwiających lub uatrakcyjniających korzystanie z jego opcji oraz o promocjach, pozwalających jeszcze taniej prowadzić rozmowy telefoniczne np. z zagranicą.

Na stronach skyper.pl funkcjonuje też sekcja 'download’, gdzie można pobrać program instalacyjny Skype oraz tzw. wtyczki i rozszerzenia do niego (np. wykrywacz kłamstw, rejestrator rozmów i wiele innych przydatnych narzędzi). Można również doładować sobie konto skypowe, dzięki czemu połączenia wykonane poprzez komunikator z numerami stacjonarnymi i komórkowymi będą znacznie tańsze.

W planach twórców serwisu jest zbudowanie w ramach skyper.pl społeczności polskich skyperów.

www.skyper.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top