Sławy europejskiego e-biznesu we wrześniu w Polsce

Grupa Allegro chce zorganizować największe w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie specjalistów biznesu internetowego. Na konferencję „e-nnovation – e-comerce w Europie Centralnej”, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 23-24 września 2010 roku, mają przyjechać znani przedsiębiorcy, blogerzy i menedżerowie z Europy i świata.

Uczestnicy e-nnovation będą mieli okazję porozmawiać m.in. z José A. del Moral-em, który jest współzałożycielem Ya.com – hiszpańskiej firmy sprzedanej Deutsche Telekom za 540 mln euro. Gościem konferencji będzie również Guilherme Komel, manager produktu, który jest odpowiedzialny m.in. za największy portal turystyczny w Brazylii i największą stronę skupiającą treści tworzone przez użytkowników w języku portugalskim (ponad 250 tysięcy blogów). Nie zabraknie czołowych postaci e-biznesu, znanych blogerów i przedsiębiorców, m.in. z Włoch, Niemiec, Grecji, Czech oraz wielu innych, ponieważ cały czas spływają potwierdzenia od kolejnych gości.

– Polski rynek handlu w sieci wzrósł w 2009 roku o 18 proc. Świetny wynik tego sektora pokazuje, że warto w niego inwestować, a najlepszym sposobem jest inwestycja w wiedzę – mówi Magdalena Krukowska z zespołu PR Grupy Allegro. – Dlatego organizujemy międzynarodową konferencję, na której specjaliści z całego świata podzielą się swoimi doświadczeniami z przedsiębiorcami z Polski i pozostałych krajów Europy Środkowo-Wschodniej, czyli rejonu, gdzie e-handel rozwija się dynamicznie, ale cały czas ma jeszcze sporo do nadrobienia – dodaje.

Podczas konferencji e-nnovation analizowane będą ostatnie trendy i nowości w handlu internetowym na świecie. Uczestnicy przyjrzą się działalności światowych liderów tej branży oraz strategiom budowania i prowadzenia nowoczesnych projektów w różnych częściach globu. Podczas konferencji nie zabraknie analizy największych sukcesów i porażek w e-biznesie, prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań pozwalających na zwiększenie sprzedaży. Część dyskusji poświęcona będzie również kierunkom rozwoju handlu internetowego i jego specyfice w różnych krajach.

Spotkanie przeznaczone jest dla osób zajmujących się e-commerce, przedstawicieli branży z Europy Środkowo-Wschodniej, właścicieli sklepów internetowych, kadry zarządzającej oraz blogerów i freelancerów, którzy interesują się tym zagadnieniem. Ciekawą wiedzę zdobędą na nim również osoby zatrudnione w branżach wspierających handel internetowy m.in. specjaliści ds. sprzedaży i marketingu, osoby odpowiedzialne za Public Relations i kontakt z klientem, a także pracownicy firm IT dostarczający technologie konieczne do prowadzenia sklepów internetowych.

Konferencja odbywa się w dniach 23-24 września 2010 w Poznaniu. Spotkania będą prowadzone w języku polskim z symultanicznym tłumaczeniem na angielski.

http://e-nnovation.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry