SMSMoney w Inteligo

Opublikowano: 14 stycznia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 9 stycznia posiadacze kont Inteligo mogą korzystać z usługi SMSMoney w serwisie WWW i WAP. SMSMoney to innowacyjna usługa umożliwiająca przesyłanie pieniędzy na numer telefonu komórkowy odbiorcy. W chwili obecnej posiadacze kont Inteligo są jedynymi, którzy mogą korzystać z tej zaawansowanej technologicznie i niezwykle wygodnej usługi. Przelewy za pomocą SMSMoney z serwisu WWW i WAP są bezpłatne.

Usługa SMSMoney została wprowadzona w lutym 2002 roku w ramach Serwisu „Płacę SMS-em”, który umożliwia dokonywanie płatności z menu telefonu komórkowego.

Kolejną nowością, z której od dzisiaj mogą korzystać posiadacze kont Inteligo jest możliwość aktywacji karty kodów w serwisie WWW. Kartę kodów można aktywować również w automatycznym serwisie telefonicznym i u konsultanta Inteligo.

Wprowadzono również udogodnienia dla osób korzystających z serwisu WAP. Od 9 stycznia mogą dokonywać przelewów pomiędzy własnymi rachunkami i korzystać z QuickMoney. Obydwa rodzaje przelewów są bezpłatne.

Nie masz jeszcze konta w Inteligo ” Otwórz za pośrednictwem e-biznes.pl.
Otrzymasz 50 zł na start !
https://www.e-biznes.pl/inteligo

Sylwester KozakSMSMoney w Inteligo

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.