SMSowe serwisy dla tytułów Bauera

Czytelnicy szerokiej gamy tytułów prasowych wydawanych przez Wydawnictwo Bauer będą mogli skorzystać z nowej oferty usług SMSowych dostarczanych przez One-2-One, operatora wortalu SuperSMS.pl. Na początek współpracy Bauer i One-2-One proponują SMSowe relacje z rozgrywek I ligi piłki nożnej, Polskiej Ligi Koszykówki i Polskiej Ligi Siatkówki.

Oferta jest rezultatem umowy ramowej, zawartej pomiędzy liderem rynku prasy kolorowej Wydawnictwem Bauer a dostawcą mobilnych usług dodanych One-2-One, która ma na celu wspólne rozwijanie możliwości serwisów informacyjnych. Połączenie największego w Polsce skumulowanego zasięgu tytułów Bauera i unikatowych rozwiązań oferowanych przez SuperSMS.pl pozwoli na dostarczenie informacji szerokiej grupie odbiorców. Począwszy od najbliższych numerów wybranych tytułów Wydawnictwa Bauer, czytelnicy będą mogli skorzystać z rozległej gamy SMSowych usług informacyjnych, których dostawcą będzie One-2-One, operator SuperSMS.pl. Uzupełnią one, cieszące się obecnie dużą popularnością, produkty SMSowe dotychczas samodzielnie rozwijane przez Wydawnictwo Bauer.

„Cieszymy się z nawiązanej współpracy i liczymy na to, że będzie ona owocna” – powiedział Wiesław Mackiewicz, dyrektor ds. Internetu, Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o.

„Skala działalności Wydawnictwa Bauer gwarantuje One-2-One wielokrotne zwiększenie zasięgu dotarcia do potencjalnych odbiorców. W naszej strategii budowania pozycji rynkowej w oparciu o alianse z liderami poszczególnych rynków umowa z Wydawnictwem Bauer jest jedną z najważniejszych ” – stwierdził Tomasz Długiewicz, prezes firmy One-2-One, operatora serwisu SuperSMS.pl.

http://www.supersms.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top