SMSowe taxi w Poznaniu

One-2-One, operator SuperSMS.pl we współpracy z Radio TAXI 9622 z Poznania uruchomił pierwszy w Polsce, w pełni zintegrowany system, pozwalający na łatwe i dyskretne zamówienie taksówki z telefonu komórkowego w każdych, nawet najbardziej niesprzyjających rozmowie, okolicznościach.

Każdy użytkownik telefonu komórkowego może obecnie za pomocą jednego SMSu, zamówić taksówkę na terenie Poznania i okolic. Wystarczy przesłać na numer 7101 wiadomość zawierającą w treści adres, pod który powinna przyjechać taksówka, poprzedzony słowami TAXI POZNAN, np. TAXI POZNAN DWORZEC GŁ PKP. System Taxi.SuperSMS.pl pozwala także na zamówienie taksówki na wskazaną godzinę lub za określoną liczbę minut.

Walorem systemu zintegrowanego (w odróżnieniu od prostych rozwiązań oferowanych w niektórych korporacjach) jest m.in. fakt, ze użytkownicy mogą dostosować go do własnych potrzeb i dodatkowo uprościć sobie zamawianie. Pod adresem internetowym http://taxi.supersms.pl można wpisać lokalizacje, z których klient najczęściej rozpoczyna kurs (np. adres domu lub biura) i przypisać im litery. Zamówienie taksówki na ten adres sprowadza się wtedy do wysłania SMSem polecenia TAXI litera, np. TAXI A. Pasażer każdorazowo otrzymuje potwierdzenie wysłania taksówki, zawierające markę samochodu i numer boczny, co ułatwia znalezienie taksówki w zatłoczonych miejscach, takich jak dworce i lotniska.

Wdrożony system jest doskonałym rozwiązaniem w każdej sytuacji, w której niemożliwe jest podjęcie rozmowy telefonicznej, czyli w kinie, teatrze, pociągu, szpitalu, aptece itp. Jest to także ciekawa propozycja dla cudzoziemców, którzy niejednokrotnie mają znaczne trudności z wymawianiem nazw polskich ulic oraz osób niemych i niedosłyszących. Projekt uruchomiony w Poznaniu jest zaczątkiem sieci ogólnopolskiej, która do czerwca 2003 roku ma obejmować kilkanaście największych aglomeracji w Polsce. Dzięki niemu zniknie problem znajomości nazw i numerów telefonów lokalnych firm taksówkowych w obcym mieście, gdyż sposób zamawiania renomowanej lokalnej korporacji wszędzie będzie taki sam.

Dodatkowym uatrakcyjnieniem oferty jest zastosowanie 10% rabatu dla tych pasażerów Radio TAXI 9622, którzy dokonają zamówienia taksówki właśnie za pomocą SMSu.

„Przygotowany przez One-2-One system służący do komunikacji Klientów z centralą firmy za pomocą SMSów, jest dla nas rozwiązaniem najlepszym, bo de facto jedynym obecnie w Polsce na tym poziomie integracji i zaawansowania.” – powiedział Edmund Kowal, Wiceprezes Zarządu Zrzeszenia Transportu Prywatnego Radio TAXI 9622.

„Opracowanie sprawnego systemu, który byłby prosty i funkcjonalny dla użytkowników nie jest rzeczą łatwą, lecz mam nadzieję, że cel został osiągnięty i będziemy go w stanie szybko powielać w innych miastach” – stwierdził Tomasz Długiewicz, Prezes Zarządu One-2-One Sp. z o.o. „Chciałbym podziękować Zarządowi Zrzeszenia Transportu Prywatnego Radio Taxi 9622 za wielka otwartość na nowe pomysły i podzielenie się z nami wiedzą niezbędną do stworzenia całego systemu”.

http://taxi.supersms.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry