SMSy z Adv.pl

Na konferencji prasowej w dniu 24 czerwca, Agencja Interaktywna Adv.pl, poinformowała o wprowadzeniu na rynek usług mobilnych.

W ramach usług mobilnych Adv.pl proponuje mechanizmy umożliwiające: obsługę konkursów i zabaw, głosowań, ankiet i badań, masową dystrybucję informacji marketingowych do profilowanych grup odbiorców, płatną subskrypcję komunikatów biznesowych, prowadzenie mikropłatności, raportowanie oraz obsługę programów lojalnościowych. Oferowane przez Adv.pl rozwiązania oparte są na autorskiej platformie SMS.Premium. Funkcjonalność systemu zapewnia m.in. pełny monitoring usług SMS-owych oraz sporządzanie raportów.

– W firmie, która oferuje kompleksowe usługi z zakresu marketingu interaktywnego nie mogło zabraknąć oferty związanej z wykorzystaniem technologii mobilnych. Wierzymy, że nasze doświadczenie i wiedza związane z dotychczasową działalnością, pozwolą nam zaproponować unikatowe koncepcje wykorzystania SMS w działalności naszych Klientów.- mówi Rafał Dziedzic, Prezes Adv.pl.

http://www.adv.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top