SMT Software: umowa o aliansie strategicznym z Deloitte

SMT Software, spółka zależna Adv.pl zawarła z Deloitte umowę o aliansie strategicznym w obszarze software development. Dzięki nawiązaniu współpracy SMT Software stanie się istotnym partnerem dostarczającym rozwiązania programistyczne dla polskiego oddziału Deloitte.

SMT Software rozpoczęła świadczenie usług na rzecz polskiego oddziału firmy Deloitte w obszarze software development. W związku z podpisaną umową obie firmy będą tworzyły współdzielony zespół inżynierów oprogramowania, który będzie pracował na rzecz obu spółek.

Jest nam bardzo miło przekazać Państwu wiadomość o nawiązaniu współpracy z tak znaczącym partnerem jak Deloitte. Dzięki rozpoczętej współpracy SMT stała się preferowanym wykonawcą projektów Software Development dla Deloitte, a jednocześnie alians zapewni Deloitte większą elastyczność w realizacji projektów z zakresu doradztwa technologicznego i da dostęp do kompetencji informatycznych SMT Software. Jestem przekonany, że w ten sposób obie firmy skorzystają z nawiązanego porozumienia. – powiedział Sebastian Łękawa, Prezes Zarządu SMT Software.

SMT Software jest spółką zależną Adv.pl (udziały Adv.pl w spółce wynoszą 51%) i świadczy szeroko zakrojone usługi programistyczne oraz outsourcingowe dla sektora telekomunikacyjnego, finansowego, publicznego, korporacyjnego oraz medialnego.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry