Sony Ericsson:strona dla fanów zdjęć cyfrowych

12 listopada 2007 r. Sony Ericsson uruchomił serwis społecznościowy na stronie www.sonyericsson.com/cybershot. Serwis ten skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii cyfrowej. Składa się z części społecznościowej oraz merytorycznej, poświęconej telefonom z linii Cyber-shot – K850i, K810i, K800i, K770i oraz K550i.
Część społecznościową mogą współtworzyć internauci, umieszczając inspirujące zdjęcia, opisujące ich indywidualny sposób widzenia świata. Użytkownicy serwisu mogą dzielić się swoimi wrażeniami czy emocjami poprzez zamieszczanie zdjęć zrobionych cyfrówkami, a także komentować zamieszczone historie wysyłając posty na blog. Mogą też ocenić poprzez głosowanie, która z załadowanych historii jest inspirująca, odznacza się świeżością spojrzenia, czy wywołuje emocje. Oddając głos na najciekawszą historię użytkownicy serwisu głosują na „zdjęcie dnia”.

W części merytorycznej znajdują się informacje na temat telefonów Sony Ericsson z linii Cyber-shot, dostępnych na rynku.

„Serwis www.sonyericsson.com/cybershot powstał z myślą o miłośnikach fotografii cyfrowej, którym przygotowaliśmy przestrzeń w Internecie do dzielenia się swoimi wrażeniami,” – mówi Marcin Mikucki, Marketing Manager w Sony Ericsson Polska. „Oprócz elementów zabawy użytkownicy mogą zapoznać się z informacjami na temat samych telefonów Cyber-shot™, dowiedzieć się o ich walorach czy funkcjach. Chcemy, aby mieli oni realny wpływ w rozwój serwisu, stąd przy jego projektowaniu naturalne było dodanie funkcji edycji,” – powiedział Marcin Mikucki.

Serwis www.sonyericsson.com/cybershot jest częścią działań zaplanowanych w ramach kampanii edukacyjno-promocyjnej telefonów z linii Cyber-shot™ firmy Sony Ericsson: K550i, K770i, K800i, K810i oraz K850i. Celem kampanii jest pokazanie walorów samych telefonów, a także edukowanie na temat funkcji do obróbki obrazu w telefonach oraz sposobów i możliwości ich wykorzystania.

Aby dołączyć do społeczności fanów fotografii cyfrowej i podzielić się swoimi zdjęciami, należy zalogować się na stronie www.sonyericsson.com/cybershot, wybrać z menu region i kraj, a następnie przesłać jedno bądź serię zdjęć wykonanych cyfrówką bądź telefonem Sony Ericsson z technologią Cyber-shot™ i wziąć udział w głosowaniu na najciekawsze zdjęcie/opowieść.

Równocześnie z uruchomieniem serwisu www.sonyericsson.com/cybershot, rozpoczyna się kampania banerowa promująca serwis na forach internetowych czy popularnych serwisach społecznościowych.

www.sonyericsson.com/cybershot

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry