Spaces.pl – reaktywacja

Kreator serwisów WEB 2.0 serwis Spaces.pl rozpoczął działalność we wrześniu ubiegłego roku, pomysłodawcy musieli jednak zawiesić projekt. Nowy inwestor postanowił zakupić istniejącą część serwisu. Rozwój nowych modułów i funkcjonalności, osiągnięcie rentowności do końca 2009 oraz konkursy dla użytkowników – to plany na najbliższe miesiące.
„ Pierwszy start serwisu nie powiódł się z powodów organizacyjnych, obecnie wystartujemy z tym co aktualnie posiadamy i będziemy stopniowo dodawać nowe funkcjonalności zgodnie z bieżącymi uwagami i życzeniami użytkowników” – mówi Marcin Krawczyk obecny właściciel spaces.pl

W ciągu najbliższych miesięcy spaces.pl chce skoncentrować swoje działania na optymalizacji aktualnej wersji serwisu i badaniu potrzeb użytkowników pod kątem przyszłych modyfikacji i rozbudowy projektu.  Obecna wersja umożliwia :
•    rejestrację w serwisie i założenie własnego profilu
•    zakładanie własnych serwisów społecznościowych pod wybranymi domenami nazwa.spaces.pl
•    dołączanie swojego profilu do wszystkich serwisów tworzonych w obrębie spaces.pl

Każdy serwis społecznościowy z kolei składać się może z : profili użytkowników, newsów dotyczących działalności serwisu, modułu wymiany ciekawych linków, modułu galerii fotek, oraz modułu for dyskusyjnych.

“Co prawda straciliśmy już element zaskoczenia i w Internecie funkcjonują od kilku miesięcy podobne przedsięwzięcia, ale sądzę że dla wszystkich wystarczy miejsca, w dodatku działające w Polsce kreatory serwisów społecznościowych to całkiem nowe przedsięwzięcia więc rywalizacja o podział rynku dopiero się zacznie ” – dodaje Krawczyk.

www.spaces.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry