Sport 'na żywo' w Interii

Opublikowano: 14 sierpnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wraz ze startem polskich lig piłkarskich oraz najważniejszych lig europejskich w INTERIA.PL oficjalnie został udostępniony kolejny serwis sportowy – „Relacje na żywo”

Serwis ten, relacjonujący na żywo przebieg rozgrywek sportowych i prezentujący ich wyniki, wcześniej, w fazie testów, zamieszczał m.in. sprawozdania z tenisowych turniejów wielkoszlemowych French Open i Wimbledon. Obecnie w serwisie znaleźć można relacje, wyniki i statystyki spotkań dotyczące 15 lig europejskich, w tym pięciu najważniejszych: angielskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, włoskiej i francuskiej. Relacje na żywo obejmują także amerykańską MLS, Ligę Mistrzów, Puchar UEFA, eliminacje do Mistrzostw Europy 2004 oraz spotkania towarzyskie.

Serwis prezentuje również ciekawą ofertę dla miłośników rodzimego futbolu. W serwisie pojawiają się relacje na żywo ze wszystkich spotkań polskiej piłkarskiej ekstraklasy. Jako jedyny serwis internetowy w Polsce relacjonuje też mecze drugiej ligi.

Menu i zawartość serwisu kształtowane są dynamicznie – relacje uruchamiane są w momencie rozpoczęcia rozgrywek. – „Nie uznajemy i zapewne nigdy nie uznamy serwisu za w pełni zakończonego” – przybliża projekt „Relacje na żywo” Andrzej Łukaszewicz, szef serwisów sportowych INTERIA.PL – „W najbliższym czasie pojawić powinno się coś interesującego także dla fanów innych dyscyplin sportowych”. W tej chwili piłkarskie relacje uzupełniają wyniki wszystkich wielkoszlemowych oraz najważniejszych turniejów tenisowych ATP.

http://nazywo.interia.pl

Sylwester KozakSport 'na żywo' w Interii

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.