Sportowe relacje SMSowe również promowane w prasie

Opublikowano: 2 lipca 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Dziennik Zachodni i Trybuna Śląska – dwa największe dzienniki na Śląsku – udostępniły swoim czytelnikom relacje sportowe oraz udział w konkursach przez SMS. Dodatkowo odbiorcy mają do dyspozycji szeroki zakres usług SMSowych, w tym cieszące się niezmienną popularnością loga i dzwonki. Obsługą obu tytułów w tym zakresie zajmie się firma One-2-One, która wcześniej współpracowała z Dziennikiem Zachodnim.

„Wykorzystywanie SMSów w prasie codziennej jest w obecnych czasach wymogiem rynku” – stwierdził Zenon Nowak – dyrektor marketingu Dziennika Zachodniego i Trybuny Śląskiej. „Uznaliśmy, że złożone potrzeby Czytelników mogą być najlepiej zaspokojone przez kompleksowe rozwiązania i dlatego zdecydowaliśmy się na wybór jednego dostawcy tego typu usług dla naszych tytułów”.

One-2-One dostarczał dotąd swoje serwisy Dziennikowi Zachodniemu. Obecnie dział marketingu koordynujący działania wydawnictw „Polskapresse” Sp. z o.o. i Górnośląskiego Towarzystwa Prasowego Sp. z o.o., zdecydował się ostatecznie na wybór systemu Prasa.SuperSMS firmy One-2-One również dla Trybuny Śląskiej i Gazety Opolskiej.

Zgodnie z zawartą umową, firma One-2-One jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę SMSową wymienionych trzech tytułów prasy śląskiej. Współpraca z obydwoma wydawcami obejmować będzie pełen zakres serwisów, w tym kolekcje logo i dzwonków, konkursy i gry, a także relacje sportowe przez SMS, jednak konkretne usługi będą ściśle dostosowane do polityki redakcyjnej obu gazet.

http://www.supersms.pl

Sylwester KozakSportowe relacje SMSowe również promowane w prasie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.