Sportowe relacje SMSowe również promowane w prasie

Dziennik Zachodni i Trybuna Śląska – dwa największe dzienniki na Śląsku – udostępniły swoim czytelnikom relacje sportowe oraz udział w konkursach przez SMS. Dodatkowo odbiorcy mają do dyspozycji szeroki zakres usług SMSowych, w tym cieszące się niezmienną popularnością loga i dzwonki. Obsługą obu tytułów w tym zakresie zajmie się firma One-2-One, która wcześniej współpracowała z Dziennikiem Zachodnim.

“Wykorzystywanie SMSów w prasie codziennej jest w obecnych czasach wymogiem rynku” – stwierdził Zenon Nowak – dyrektor marketingu Dziennika Zachodniego i Trybuny Śląskiej. “Uznaliśmy, że złożone potrzeby Czytelników mogą być najlepiej zaspokojone przez kompleksowe rozwiązania i dlatego zdecydowaliśmy się na wybór jednego dostawcy tego typu usług dla naszych tytułów”.

One-2-One dostarczał dotąd swoje serwisy Dziennikowi Zachodniemu. Obecnie dział marketingu koordynujący działania wydawnictw “Polskapresse” Sp. z o.o. i Górnośląskiego Towarzystwa Prasowego Sp. z o.o., zdecydował się ostatecznie na wybór systemu Prasa.SuperSMS firmy One-2-One również dla Trybuny Śląskiej i Gazety Opolskiej.

Zgodnie z zawartą umową, firma One-2-One jest odpowiedzialna za kompleksową obsługę SMSową wymienionych trzech tytułów prasy śląskiej. Współpraca z obydwoma wydawcami obejmować będzie pełen zakres serwisów, w tym kolekcje logo i dzwonków, konkursy i gry, a także relacje sportowe przez SMS, jednak konkretne usługi będą ściśle dostosowane do polityki redakcyjnej obu gazet.

http://www.supersms.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry