Sprzedajemy.pl dołącza do Evolution Media Net

Serwis Sprzedajemy.pl, będący nieaukcyjną platformą dla sprzedających i kupujących, dołączył do sieci reklamowej Evolution Media Net.

Sprzedajemy.pl jest alternatywą dla portali aukcyjnych i serwisów ogłoszeń drobnych. To nieaukcyjna platforma dla sprzedających i kupujących, skierowana przede wszystkim do osób prywatnych, które chcą szybko i bezpiecznie sprzedać swoje rzeczy lub które szukają tzw. okazji i niskich cen – 90% ofert to przedmioty używane. Serwis stawia na prostotę obsługi – nie ma aukcji, nie ma rejestracji, a dodanie ogłoszenia trwa mniej niż minutę – i transakcje zawierane lokalnie poprzez kontakt bezpośredni. Sprzedajemy.pl nie pobiera opłat i prowizji od swoich użytkowników.

evolutionmedianetNiemal każdy z nas ma coś czego nie używa i czego chciałby się pozbyć. A to nietrafiony zakup, a to niechciany i niepotrzebny prezent. Sprzedajemy.pl to dobry sposób na rozwiązanie tych kłopotów. Bez opłat, bez pośredników, szybko i bezpiecznie. Ponad 2 miliony odwiedzin miesięcznie świadczy o popularności strony” – powiedział Karol Kowalski, odpowiedzialny w Evolution Media Net za współpracę z witrynami.

Statystyki serwisu według badania Megapanel PBI/Gemius (z 11.2012) wynoszą 784 723 real users i 10 milionów odsłon.

Umowa z serwisem obowiązuje od stycznia 2013 i ma charakter wyłączności sieciowej i agencyjnej. Sprzedajemy.pl wejdzie w skład kanałów tematycznych Women Power, Home&Garden, motoSpeed oraz Technology&Internet.

 

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry