Sprzedajemy.pl rozpoczyna współpracę z Dziennik.pl

Opublikowano: 4 czerwca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Sprzedajemy.pl wraz z Dziennik.pl stworzyły sekcję z ogłoszeniami lokalnymi.

Sprzedajemy.pl rozpoczyna współpracę z Dziennik.pl 1

Sprzedajemy.pl zadebiutowało na rynku ponad rok temu prezentując platformę ogłoszeniową bazującą na sprzedaży produktów swoim znajomym z Facebooka. Twórcy podkreślali wtedy, że taka forma sprzedaży znacznie zwiększa bezpieczeństwo transakcji.

Współpraca z Grupą Infor to dla nas kolejny etap w rozwoju naszego serwisu. Sprzedajemy.pl zyskało nowe możliwości dotarcia do nowej, atrakcyjnej grupy docelowej. Internauci odwiedzający Dziennik.pl mogą natomiast szybko i łatwo pozbyć się nieużywanych już rzeczy – mówi Alicja Turek, specjalista ds. komunikacji ze Sprzedajemy.pl.

Dzięki Sprzedajemy.pl właścicieli zmieniły produkty, których wartość przekroczyła 14 mld złotych, były to głównie samochody, nieruchomości i odzież. W ciągu miesiąca serwis odwiedza ponad milion użytkowników.

Serwis jest dostępny pod adresem sprzedajemy.dziennik.pl.

Sylwester KozakSprzedajemy.pl rozpoczyna współpracę z Dziennik.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.