Sprzedawcy.Online: outsourcing obsługi klienta w e-sklepie

Ruszyła usługa Sprzedawcy.Online skierowana do sklepów online, która ma być odpowiedzią na zmiany w ramach usług call center i outsourcingu konsultantów infolinii. Polega ona na możliwości wynajmu wyspecjalizowanych konsultantów obsługi klienta nawet na kilka godzin tygodniowo, bądź wtedy, gdy zachodzi wzrost ruchu w sklepie online bądź na stronie www.

sprzedawcyonlineWyróżnikiem nowej usługi ma być możliwość natychmiastowego wyboru przez firmy gotowych, elastycznych pakietów godzin wsparcia e-sklepu, przez konsultantów i sprzedawców, którzy zdalnie wspierają przedsiębiorstwa w obsłudze klienta, za pomocą chatu bądź infolinii. Przeszkoleni, zdalni konsultanci, obsłużyć mają w imieniu zleceniodawcy ich klientów wykorzystując live chat, infolinię telefoniczną czy video chat – w  uzgodnionym okresie – np. godzinę w tygodniu, lub „od 12 do 15”, czy w „gorące czwartki” (czyli w wyznaczonych przedziałach czasowych).

Archaiczny sposób działania obecnych call center nie przystaje do wymagań dzisiejszego e-commerce. Sklepy online nie działają od 9 do 17,  i dlatego też wsparcie sprzedaży musi odzwierciedlać „gorące okresy”, które dziś są efektem kampanii online, e-mailingu, czy posta na Facebooku. Sklepów nie stać na zatrudnienie pełnoetatowego pracownika call center, który jest wykorzystywany tylko częściowo, bądź w innych godzinach – mówi Marcin Strzałkowski, prezes InteliWISE SA, która świadczy nową usługę.

Ceny usługi rozpoczynają się od 225 zł za 10 godzin miesięcznie. Więcej informacji na stronie sprzedawcy.online.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry