Start polskiej wersji portalu MSN

Microsoft poinformował o udostępnieniu wersji beta polskiej edycji znanego międzynarodowego portalu internetowego – MSN. Oficjalna premiera polskiej wersji MSN odbędzie się wiosną 2008 roku.
Microsoft prowadzi dalsze prace nad rozwojem portalu i jego zawartości, rozbudowując kanały i moduły oraz poszerzając zawartość merytoryczną. Prace mają na celu stworzenie w pełni funkcjonalnego i odpowiadającego na oczekiwania polskich użytkowników produktu internetowego. W tym celu firma planuje zbierać opinie i uwagi użytkowników testowej wersji beta, którzy będą mogli podzielić się z Microsoft swoimi doświadczeniami z pracy z portalem.

„Zależy nam na stworzeniu produktu, który będzie idealnie odpowiadał na zapotrzebowanie polskiego rynku. Uruchamiając portal MSN w Polsce udostępniamy polskim użytkownikom bazę newsów, modułów rozrywkowych, komunikator internetowy Windows Live Messenger, darmową pocztę internetową Windows Live Hotmail i wiele innych serwisów i usług. Na tym etapie pracy nad portalem i jego zawartością cenimy sobie bardzo wszelkie napływające do nas opinie użytkowników i wykorzystamy je do stworzenia jak najlepszej i możliwie najbardziej funkcjonalnej wersji ostatecznej portalu MSN” – powiedział Michał Kostrzewa, szef działu produktów MSN w polskim oddziale Microsoft.

Obecnie w portalu można znaleźć bieżące informacje z kraju i ze świata, informacje biznesowe, sportowe, prognozę pogody oraz elementy rozrywkowe. W najbliższych miesiącach Microsoft rozbuduje zawartość portalu o kolejne moduły i usługi.

Przy tworzeniu zawartości merytorycznej portalu Microsoft współpracuje z firmą Agora S.A., która dostarcza MSN bieżący kontent merytoryczny ze swoich serwisów internetowych – informacje i newsy. Firma nawiązała również na terenie Polski współpracę ze swoimi międzynarodowymi i regionalnymi partnerami – firmami Starlounge i Foreca.

www.beta.pl.msn.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top