Start serwisu internerowego NOBO bar

Opublikowano: 27 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

We współpracy z agencją interaktywną OS3 multimedia, warszawski NOBO Bar stworzył swój serwis internetowy. Utrzymana w charakterystycznym dla tego miejsca klimacie strona, to w pełni dojrzały, wyszukany i egzotyczny przedsmak tego, co czeka gości w prawdziwym świecie NOBO.

” NOBO Bar jest miejscem wyjątkowym, stworzonym z pasji i potrzeby dawania innym radości. Mam nadzieję, że nasi goście poczują się na stronie www.nobobar.pl równie dobrze, jak w rzeczywistym świecie NOBO Bar. Wszystko, co tworzymy ma służyć pozytywnym emocjom, dobrej zabawie i niepowtarzalnej przyjemności, a sieć to doskonałe miejsce, aby przekazywać pozytywną energię i zapraszać na chwilę relaksu. Strona internetowa jest pierwszym etapem naszej promocji i już wkrótce rozpoczniemy dalsze działania wokół serwisu. Będziemy na bieżąco informowali naszych gości o nadchodzących atrakcjach, poprzez e-mail, czy kampanie SMS. W strategii promocyjnej NOBO chcemy położyć duży nacisk na promowanie się właśnie poprzez Internet.” powiedział Paweł Tarnowski z NOBO Bar.

„Tworząc serwis NOBO Bar najbardziej zależało nam na uchwyceniu i zatrzymaniu specyficznego klimatu tego miejsca. Silne wpływy etniczne, muzyka bez granic i pełne ciepła wnętrza, to z pewnością ogromne atuty tego miejsca, odróżniające je od innych stołecznych klubów. Ważnym elementem strony jest siedem utworów muzycznych, które można dowolnie wybierać, w zależności od nastroju, czy oglądanej właśnie sekcji.” powiedział Marcin Maj client service director OS3 multimedia

http://www.nobobar.pl

Sylwester KozakStart serwisu internerowego NOBO bar

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.