Startowy.com dla Netia

Firma Gery Design prowadząca portal internetowy Gery.pl wdrożyła oprogramowanie pochodzące z serwisu Startowy.com na potrzeby należącego do Netia S.A. serwisu MyNet.pl. Serwis ten został przygotowany z myślą o klientach usługi Netia – DSL.

Jest to kolejne wdrożenie, które zrealizowało Gery Design. Z podobnego wdrożenia korzystała wcześniej firma Maspex w serwisie marki Tymbark. Obecna odmiana serwisu Startowy.com dla firmy Netia cechuje się znacznie większa ilością dokonanych zmian.

MyNet.pl różni się od serwisu Startowy.com w dość znacznym stopniu. Największa różnicą jest definiowanie strony startowej na podstawie zainteresowań już podczas rejestracji, co znacznie ułatwia korzystanie w pierwszych dniach osobom, które mają mniejsze obycie z komputerem. Różnice znajdziemy też w sposobie dodawania modułów, gdzie użytkownika serwisu MyNet.pl prowadzi system mający ułatwić dodawanie modułów wg zainteresowań. W serwisie Startowy.com aby dodać moduł, użytkownik wybiera go z listy.

Startowy.com  to jedyny system w Polsce porównywalny z tym czym dysponują podobne serwisy na świecie. Długo szukaliśmy odpowiedniej usługi dodanej dla usługi DSL i wybór padł na oprogramowanie, które posiada firma Gery Design.   – powiedział Piotr Koźmin, Dyrektor ds. Usług Dodanych IP

Cieszymy się, że nasza praca jest coraz częściej dostrzegana na rynku, o czym świadczy kolejne wdrożenie naszego oprogramowania. Startowy.com to pionierski serwis w Polsce,  pozwalający zbudować internetową stronę startową. – powiedział Gerard Grech, właściciel Gery Design

www.mynet.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry