Startują ebooki na empik.com

Opublikowano: 10 października 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

W sobotę miała mieć miejsce premiera nowego działu na empik.com. Niestety od rana można było zauważyć tylko komunikat o trwających pracach serwisowych. Sklep internetowy zaczął działać dopiero w niedzielę około 9 rano. Tak wyglądała premiera e-książek w empik.com

Startują ebooki na empik.com 1

Jak wspomnieliśmy, w niedzielę udało się już uruchomić sklep wraz z nowym działem. Niestety nie ma zapowiadanego dedykowanego czytnika.

Ceny książek są różne – pozycje klasyczne takie jak “Proces” Kafki możemy nabyć za 4,99 zł. Jedną z promowanych książek jest “Officium Secretum. Pies Pański” autorstwa Marcina Wrońskiego w cenie 39,90 zł. Co ciekawe ta pozycja w wersji drukowanej w empik.com jest tańsza i kosztuje 35,99 zł, a w Merlin.pl 36,90 zł.

Startują ebooki na empik.com 2Sam proces kupna jest podobny do zwykłych zakupów w empik, dodatkowo pojawia się zakładka “Bibiloteka” zawierające kupione przez nas pozycje. Trzeba tutaj jednak zwrócić uwagę, że część z 5 000 książek jest w zabezpieczona poprzez DRM, co niestety uniemożliwi odtworzenie na wszystkich czytnikach.

Sylwester KozakStartują ebooki na empik.com

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.