Startują zakupy grupowe mebli

OutletMeblowy.pl rozpoczął sprzedaż grupową ekskluzywnych mebli. Pomysł i całe przedsięwzięcie oparte jest o produkcję mebli na zamówienie, użytkownicy polskiego Internetu mają jako pierwsi otrzymają możliwość dokonywania grupowych zakupów mebli uznanych na świecie producentów w najniższych cenach.

Ceny są wpisane w model sprzedaży, który udało się wdrożyć OutletMeblowy.pl. Użytkownicy kupując grupowo, kupują taniej. Dodatkowo zamawiany towar dostarczany jest na terenie całego kraju bezpłatnie.

„Nie ukrywamy, że zainspirował nas do wdrożenia zakupów grupowych francuski myfab.com. Jednak, w odróżnieniu od zachodniego konkurenta, poszliśmy o krok dalej. Nie skupiamy się na tę chwilę, na sprzedaży mebli wytwarzanych w Chinach, ale współpracujemy z renomowanymi producentami mebli polskich i zagranicznych.
Stawiamy na jakość. Stąd nasza oferta i specyfika projektu jest unikalna. Cieszymy się, że tak znaczące marki jak Kler, Incanto, Koinor, Ciacci, Caligaris, Doimo  współpracują z nami i możemy wdrożyć jako polski podmiot dla polskich klientów pierwsi tak innowacyjne i atrakcyjne rozwiązanie handlowe”
– mówi Tomasz Krzemiński, CEO OutletMeblowy.pl

System zakupów grupowych mebli został przygotowany przy współpracy z Grupą AMP Media. Produkty, które można zamówić grupowo: www.outletmeblowy.pl/zakupy-grupowe-mebli

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry