Startuje konkurs AutoMapy

6 marca startuje konkurs AutoMapy i PC Format, w którym można wygrać 10 pakietów AutoMapa XL -najpopularniejszego w Polsce systemu do nawigacji satelitarnej. AutoMapa wspólnie z magazynem PC Format zapraszają do udziału w konkursie. Do wygrania są systemy do samochodowej nawigacji satelitarnej AutoMapa.

AutoMapa znajduje najszybszą lub najkrótszą drogę do wyznaczonego celu uwzględniając przy tym zakazy skrętów, ronda, ślimaki oraz jednokierunkowe ulice w dużych miastach. Program informuje głosowo o każdym manewrze czyniąc prowadzenie samochodu bezpiecznym i komfortowym. Po wyznaczeniu trasy AutoMapa podaje jej długość oraz przewidywany czas dotarcia do celu. W pamięci urządzenia można zapisać całą przebytą drogę, co pozwala skontrolować np. trasę przebytą przez pracownika firmy. Kierowcy zmuszeni do zjechania z zaśnieżonych i nieprzejezdnych dróg, docenią automatyczne wyznaczanie nowej trasy zaś amatorów nocnych podróży ucieszy możliwość przełączania mapy w tryb nocny.

Samochodowa nawigacja jest w krajach Unii tak samo popularna, jak telefony komórkowe. Dziś, w Paryżu czy Londynie, co drugi kierowca korzysta z takich systemów, ułatwiając sobie codzienne podróże i weekendowy wypady. Najpopularniejsze zastosowania to turystyka, nawigacja w ruchu miejskim oraz wyposażenie pojazdów służbowych handlowców i przedstawicieli. Coraz częściej po nawigację satelitarną sięgają taksówkarze, służby miejskie oraz ratownicze. Rośnie dokładność map, spada wielkość i cena urządzeń. Nawigacja satelitarna staje się na naszych oczach użytecznym narzędziem usprawniającym codzienną pracę.

http://www.automapa.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top