Startuje konkurs Blog Roku 2009

Onet.pl, już po raz piąty, ogłasza konkurs na najlepsze blogi w polskiej blogosferze. Od 10 grudnia do 12 stycznia,  w serwisie www.blogroku.pl  Internauci  mogą zgłaszać swoje blogi do konkursu. Laureatów poznamy11 lutego na uroczystej Gali wieńczącej konkurs.

Konkurs Blog Roku obchodzi w tym roku jubileusz 5-lecia. Od początku towarzyszy mu idea pokazania blogosfery jako miejsca twórczej ekspresji siebie – opinii, emocji, pasji i zainteresowań – w całym jej bogactwie i różnorodności. W konkursie mogą brać udział wszyscy polscy Internauci, niezależnie od tego z jakiej platformy blogowej korzystają.

Wyboru najlepszych blogów, w dziesięciu kategoriach tematycznych, dokonają internauci oraz specjalnie powołana Kapituła Konkursu, w której znalazły się osobowości ze świata kultury i mediów: Odeta Moro-Figurska, Grzegorz Marczak, Tomasz Sekielski, Marek Kalmus, Krystian Lupa, Lidia Popiel, Sylwia Chutnik, Robert Makłowicz, Joanna Kołaczkowska i Kaja Kudełko.

Blogi można zgłaszać do konkursu w dziesięciu kategoriach:

Ja i moje życie, Profesjonalne, Polityka, Podróże i szeroki świat, Kultura, Foto video komiks,  Blogi literackie, Moje zainteresowania i pasje, Absurdalne i Off-owe, Teen.

W wyniku głosowania internautów oraz Kapituły Konkursu, zostanie wyłonionych 15 zwycięskich blogów:
10 Najlepszych Blogów 2009 roku, w 10 kategoriach tematycznych, Blog Blogerów, Blog Teen Blogerów, 2 Wyróżnienia Główne, i Blog Roku 2009. Wyniki głosowania Internautów zostaną opublikowane 9 lutego w serwisie konkursowym www.blogroku.pl . Pod tym adresem zapoznać się można z zasadami oraz ze szczegółowym regulaminem konkursu.

Wynik obrad Kapituły – przyznane tytuły, wyróżnienia i nagrody – zostanie ogłoszony 11 lutego podczas uroczystej Gali wręczenia nagród, która odbędzie się w Warszawie. Nagrodami w konkursie są, m.in.: voucher na podróż marzeń i laptopy. Łączna wartość nagród to – aż 70 tysięcy złotych.

www.blogroku.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top