Startup Sprint Gry dla twórców gier

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, na których ludzie z pomysłami z różnych branż mają szanse przekuć swoje pomysły w biznes. Od piątku do niedzieli można zweryfikować swoją inicjatywę, zbudować prototyp, porozmawiać z doświadczonymi mentorami oraz zainteresować swoim projektem inwestora.

Startup Sprint GryStartup Sprint Gry jest nie tylko skierowany do osób, których pomysł związany jest z tematyką wszelkiego rodzaju gier, ale także do grafików, programistów, marketingowców czyli wszystkich tych, którzy chcąc wnieść cenną wiedzę do realizowanych projektów i zbudować tym samym wartościowy zespół.

Uczestników swoją wiedzą i doświadczeniem przez cały weekend będą wspierać mentorzy, wśród nich m.in. Piotr Zaniewicz – założyciel Gameboxed, Jacek Jankowski – Nasza Klasa, Wojciech Skowronek – CEO BushidoIT, Karol Gasiński – Intel / WGK, Stanislaw Fiedor – CEO w Fuero Games, Frederic Raducki – Game Designer w firmie Playsoft.

Spotkanie odbędzie się w dn. 15-17 marca w inkubatorze Starter w Gdańsku. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na stronie www.gry.startupsprint.org.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry