Startup Sprint Gry dla twórców gier

Opublikowano: 20 lutego 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Startup Sprint to cykl trzydniowych wydarzeń, na których ludzie z pomysłami z różnych branż mają szanse przekuć swoje pomysły w biznes. Od piątku do niedzieli można zweryfikować swoją inicjatywę, zbudować prototyp, porozmawiać z doświadczonymi mentorami oraz zainteresować swoim projektem inwestora.

Startup Sprint GryStartup Sprint Gry jest nie tylko skierowany do osób, których pomysł związany jest z tematyką wszelkiego rodzaju gier, ale także do grafików, programistów, marketingowców czyli wszystkich tych, którzy chcąc wnieść cenną wiedzę do realizowanych projektów i zbudować tym samym wartościowy zespół.

Uczestników swoją wiedzą i doświadczeniem przez cały weekend będą wspierać mentorzy, wśród nich m.in. Piotr Zaniewicz – założyciel Gameboxed, Jacek Jankowski – Nasza Klasa, Wojciech Skowronek – CEO BushidoIT, Karol Gasiński – Intel / WGK, Stanislaw Fiedor – CEO w Fuero Games, Frederic Raducki – Game Designer w firmie Playsoft.

Spotkanie odbędzie się w dn. 15-17 marca w inkubatorze Starter w Gdańsku. Liczba miejsc jest ograniczona. Zapisy na stronie www.gry.startupsprint.org.

Dawid ZarazińskiStartup Sprint Gry dla twórców gier

Podziel się!

O autorze

Dawid Zaraziński

Redaktor naczelny e-biznes.pl. Twórca Instytutu Kontekstów Pracy, który dostarcza wiedzy i inspiracji w szeroko rozumianym temacie pracy. Wcześniej kierownik think tanku biznesowo-technologicznego „How To Do IT” i redaktor prowadzący internetową odsłonę magazynu „Harvard Business Review Polska”. Aktywny na LinkedIn i Twitterze.