Status Premier Partner SecurID RSA dla NASK

Opublikowano: 10 września 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

NASK uzyskał status partnerski Premier Partner firmy RSA Security na rozwiązania z rodziny SecurID. Jednym z warunków otrzymania tego statusu było uzyskanie przez pracowników NASK tytułów autoryzowanych inżynierów RSA SercuID.

Otrzymany przez NASK tytuł jest najwyższym z możliwych do uzyskania na polskim rynku statusów dostawców rozwiązań firmy RSA. NASK posiada wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań bezpieczeństwa teleinformatycznego. Jednym z elementów oferty są rozwiązania służące silnemu uwierzytelnieniu uczestników komunikacji elektronicznej – w tym rozwiązanie tokenowe oparte o produkty RSA SecurID

Starania o najwyższy poziom autoryzacji RSA Security służą zbudowaniu kompleksowej oferty produktów i usług z zakresu bezpieczeństwa teleinformatycznego, skierowanej do wymagających klientów biznesowych oraz jednostek państwowych.

http://www.nask.pl

Sylwester KozakStatus Premier Partner SecurID RSA dla NASK

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.