Statystyki stat.pl dla klientów home.pl

home.pl, dostawca usług internetowych, oferuje swoim Klientom wykorzystanie profesjonalnych statystyk stat.pl analizujących ruch w serwisach internetowych.

Od 15 września użytkownicy usług Business Server i Business Server PRO, na mocy umowy partnerskiej, zyskali bezpłatny dostęp do innowacyjnego systemu monitorującego ruch w serwisach internetowych dostarczonego przez firmę stat.pl – statHosting.

Statystyki stat.pl dostarczają m.in. informacje o oglądalności witryn internetowych, użytkownikach i ich wizytach a także zaawansowane dane dotyczące geolokalizacji. Użytkownicy usług home.pl zyskali nowe narzędzie, które w znaczny sposób ułatwia analizę zachowań internautów i dostosowanie witryny do ich potrzeb. Dane statystyczne prezentowane są w atrakcyjnej graficznej formie.

– Nasze wspólna oferta statystyk ma na celu pomóc Klientom, zrozumieć swoje witryny jak i oczekiwania odwiedzających je internautów. Jesteśmy pewni, że odpowiednio wykorzystana wiedza o użytkownikach i ich zachowaniu na serwisie, dostarczona przez nasze statystyki przyczyni się do rozwoju witryn Klientów home.pl” – tłumaczy Jarosław Kownacki, stat.pl

Użytkownicy usług Business Server i Business Server PRO mają możliwość rozszerzenia bezpłatnych statystyk statHosting o nowe funkcje przechodząc do wyższych wersji: statOptimum i statBiznes. Usługi te skierowane są do Klientów poszukujących szczegółowych danych o oglądalności poszczególnych elementów witryny, a także dla tych, którzy chcą sprawdzić skuteczność prowadzonych działań promocyjnych w Internecie.

Wykorzystana przez stat.pl technologia badania gemiusTraffic firmy Gemius SA, daje gwarancję, że prezentowane dane są pewne i porównywalne ze standardem badań na polskim rynku internetowym.

http://www.home.pl

http://www.stat.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top