StepStone.pl: zarządzanie ofertami rekrutacyjnymi dla pracodawców

Portal rekrutacyjny StepStone.pl z portfolio Axel Springer Polska wprowadza do swojej oferty moduł e-commerce do zakupu ogłoszeń rekrutacyjnych oraz zarządzania ofertami rekrutacyjnymi i aplikacjami kandydatów. Nowa oferta to dla pracodawców wygodne narzędzie administrowania procesem naboru pracowników.

W ramach nowego modułu każdy pracodawca korzystający z usług serwisu StepStone.pl ma możliwość zakupu on-line ogłoszeń rekrutacyjnych. Ponadto klienci serwisu mogą samodzielnie zarządzać panelem administracyjnym, który umożliwia publikowanie ofert pracy, wysyłanie powiadomień do zarejestrowanych kandydatów, otrzymywanie raportów z prowadzonych rekrutacji oraz zarządzanie ofertami pracy i aplikacjami. Nowe narzędzie pozwala także stworzyć dopasowany do potrzeb klienta profil pracodawcy z informacjami o firmie.

StepStone.pl – obecny na polskim rynku od kwietnia 2009 – jest portalem rekrutacyjnym skierowanym do specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla. StepStone.pl to wiodąca marka w portfolio serwisów rekrutacyjnych Axel Springer Polska, w którym znajdują się także serwisy: Praca.info, Praca.org, Praca.fm oraz sekcja Centrum Karier skierowanego do studentów i absolwentów serwisu społecznościowego Students.pl.

StepStone.pl powstał na licencji StepStone ASA – wiodącego dostawcy usług z sektora zarządzania kapitałem ludzkim w Europie. Portal funkcjonuje na platformie technologicznej przygotowanej we współpracy z brytyjską spółką Madgex – znanym europejskim dostawcą oprogramowania dla serwisów rekrutacyjnych.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry