StepStone.pl: zarządzanie ofertami rekrutacyjnymi dla pracodawców

Opublikowano: 2 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Portal rekrutacyjny StepStone.pl z portfolio Axel Springer Polska wprowadza do swojej oferty moduł e-commerce do zakupu ogłoszeń rekrutacyjnych oraz zarządzania ofertami rekrutacyjnymi i aplikacjami kandydatów. Nowa oferta to dla pracodawców wygodne narzędzie administrowania procesem naboru pracowników.

W ramach nowego modułu każdy pracodawca korzystający z usług serwisu StepStone.pl ma możliwość zakupu on-line ogłoszeń rekrutacyjnych. Ponadto klienci serwisu mogą samodzielnie zarządzać panelem administracyjnym, który umożliwia publikowanie ofert pracy, wysyłanie powiadomień do zarejestrowanych kandydatów, otrzymywanie raportów z prowadzonych rekrutacji oraz zarządzanie ofertami pracy i aplikacjami. Nowe narzędzie pozwala także stworzyć dopasowany do potrzeb klienta profil pracodawcy z informacjami o firmie.

StepStone.pl – obecny na polskim rynku od kwietnia 2009 – jest portalem rekrutacyjnym skierowanym do specjalistów oraz managerów średniego i wyższego szczebla. StepStone.pl to wiodąca marka w portfolio serwisów rekrutacyjnych Axel Springer Polska, w którym znajdują się także serwisy: Praca.info, Praca.org, Praca.fm oraz sekcja Centrum Karier skierowanego do studentów i absolwentów serwisu społecznościowego Students.pl.

StepStone.pl powstał na licencji StepStone ASA – wiodącego dostawcy usług z sektora zarządzania kapitałem ludzkim w Europie. Portal funkcjonuje na platformie technologicznej przygotowanej we współpracy z brytyjską spółką Madgex – znanym europejskim dostawcą oprogramowania dla serwisów rekrutacyjnych.

Hanna LaskowskaStepStone.pl: zarządzanie ofertami rekrutacyjnymi dla pracodawców

Podziel się!

O autorze

hania