Strona do monitorowania pojazdów firmowych

Na rynku pojawił się Flotis – system służący do śledzenia flot samochodowych za pośrednictwem strony internetowej. Usługa oparta na technologiach GPS i GPRS jest tańsza i wygodniejsza w użytkowaniu od rozwiązań telemetrycznych stosowanych dotychczas.

Flotis to usługa umożliwiająca lokalizację pojazdów za pomocą strony internetowej i mobilnego urządzenia monitorującego umieszczanego w pojeździe. Przeznaczona jest zarówno dla małych jak i dużych firm, które chcą efektywniej zarządzać swoją flotą samochodów.

Użytkownik Flotis może śledzić posiadane pojazdy na ekranie komputera za pośrednictwem zwykłej przeglądarki internetowej i specjalnego, zabezpieczonego serwisu online. Informacje prezentowane są na mapie w czasie rzeczywistym. System umożliwia także analizę danych historycznych online. Użytkownik może dokonywać przeglądu tras oraz prędkości poruszania się pojazdów z ostatnich 30 dni kalendarzowych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, dane mogą zostać wyeksportowane do specjalistycznych programów analitycznych.

Flotis lokalizacja pojazdów - mapa widok ogólny

– Główną zaletą Flotis są niskie koszty eksploatacji systemu. Urządzenie monitorujące nie jest na stałe montowane w samochodzie, a prezentacja danych odbywa się na stronie internetowej. – Dzięki temu klient unika kosztów montażu urządzeń w pojeździe. Nie musi również kupować lub dzierżawić specjalistycznego oprogramowania komputerowego – mówi Dawid Nowicki, Prezes Zarządu firmy Neptis, która jest producentem Flotis. – Jedyny koszt to zakup mobilnego urządzenia monitorującego, które może być jednak wykorzystywane w różnych pojazdach zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem oraz niska opłata abonamentowa – dodaje.

Strona do monitorowania pojazdów firmowych 1Urządzenie monitorujące jest przenośne i proste w obsłudze. Jedyną czynnością jaką musi wykonać kierowca monitorowanego pojazdu to podłączenie go do źródła zasilania. Dzięki temu właściciel samochodu otrzymuje na bieżąco informacje o miejscu przebywania pojazdu. Wykorzystanie usługi Flotis pozwala na kontrolowanie posiadanej floty pojazdów, optymalizację kosztów ich użytkowania, skuteczny nadzór nad efektywnością pracowników, optymalizację tras i kontrolę terminowości dostaw.

Flotis jest autorskim rozwiązaniem poznańskiej firmy Neptis, która jest również producentem urządzenia monitorującego. Koszt urządzenia waha się od 229 do 399 PLN. Miesięczny abonament za usługę wynosi od 1 do 20 PLN.

www.flotis.pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry