Strumień wiadomości w aplikacji Gazeta.pl LIVE

Agora wydała nową aplikację. Gazeta.pl LIVE zawiera codzienne relacje na żywo i „niekończący się strumień wiadomości”, który aktualizuje się automatycznie. Użytkownicy aplikacji otrzymują też powiadomienia push wysyłane przez redakcję zawsze wtedy, gdy dzieje się coś ważnego.

Telefon to narzędzie, które mamy zawsze przy sobie i który może nam zapewnić stały dostęp do najświeższych i najważniejszych informacji. Stąd pomysł, żeby czytelnicy Gazeta.pl otrzymywali je „live”. Redaktorzy przez cały dzień dostarczają wysokiej jakości wyselekcjonowane treści, które wpadają w „feed” aplikacji. O tych najważniejszych wysyłamy notyfikacje, stosowane już przez nas w aplikacji Sport.pl LIVE – powiedział Kamil Brzeziński, kierownik zespołu aplikacji mobilnych.

W aplikacji oferowane są informacje z portalu Gazeta.pl z takich obszarów, jak biznes, kultura, rozrywka, styl życia, a także wiadomości lokalne.

Chcemy być tam, gdzie nasi użytkownicy i ich telefony. Na kanapach przed telewizorem, w samochodach i w poczekalniach. Aplikacja Gazeta.pl LIVE to kolejny krok w tym kierunku. Śledzenie naszych “relacji na żywo” i najciekawszych newsów Gazeta.pl jest teraz wygodniejsze niż kiedykolwiek wcześniej – dodał Paweł Stremski, dyrektor Gazeta.pl.

Gazeta.pl LIVE dostępna jest na urządzenia z systemem Android i można ją pobrać w sklepie Google Play.

Do kampanii promocyjnej aplikacji wykorzystane zostaną media z Grupy Agora tj. czasopisma, internet (grupa Gazeta.pl), radio (Radio Złote Przeboje), CityINFOtv firmy AMS i kina Helios; a także Facebook i sieć reklamowa Google. Za kreacje oraz planowanie mediów odpowiedzialny jest dział marketingu portalu Gazeta.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry