Stwórz własny serwis finansowy z Inwestycje.pl

Z myślą o indywidualnych potrzebach użytkowników, portal Inwestycje.pl udostępnił serwis start.inwestycje.pl. Dostępne w nim sekcje: Działy Tematyczne i Moje kanały RSS umożliwiają stworzenie własnego serwisu finansowego. W ten sposób wszyscy korzystający z kilku portali finansowych jednocześnie, mają możliwość odbierać je w jednym miejscu w sieci. Oszczędza to czas i pozwala na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia i procesy zachodzące w świecie finansów.
W informacji finansowej tkwi ogromny potencjał. Powstaje coraz więcej serwisów i działów poświęconych w całości tematyce finansów. Śledzenie na bieżąco wszystkich informacji, jakie pojawiają się codziennie w mediach wydaje się wręcz niemożliwe.

Jak stworzyć własny serwis finansowy? Start.inwestycje.pl podzielony jest na dwie sekcje. Pierwsza z nich, Działy Tematyczne, umożliwia wybranie najbardziej interesujących działów z najważniejszych serwisów branży finansowej w Polsce. Opcja Zapamiętaj pozwala skonfigurować serwis tak, by informacje z wybranych działów pojawiały się za każdym razem, gdy użytkownik odwiedza tworzony przez siebie serwis. W tej części serwisu wybrane zostały działy pochodzące z portalu Inwestycje.pl. Można je sortować w zależności od potrzeb i upodobań.

Sekcja Moje kanały RSS umożliwia dodawanie dowolnej ilości własnych kanałów RSS. Zawartość tej część serwisu została w całości oddana do dyspozycji użytkownika, który może nią zarządzać w zależności od swoich potrzeb. Można w niej przeglądać najnowsze informacje z pozostałych działów Inwestycje.pl lub innych serwisów internetowych. Wystarczy tylko dodać wybrany adres kanału RSS, nazwać go, a następnie dodaj do listy swoich kanałów. Nie ma ograniczenia co do liczby działów tematycznych, którymi zarządza użytkownik.

Serwis ułatwia pracę w pierwszej kolejności inwestorom, dla których liczy się czas dotarcia do bieżących informacji. W ten sposób portal Inwestycje.pl chce realizować przyjętą strategię rozwoju, zgodnie z którą uwzględniane są indywidualne potrzeby użytkowników.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top