Sunrise System Przedsiębiorstwem Fair Play

Spółka Sunrise System po raz kolejny została uhonorowana tytułem i certyfikatem „Przedsiębiorstwo Fair Play 2009” – nagrodą przyznawaną przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym przy wsparciu Krajowej Izby Gospodarczej.

Wyróżnienie Fair Play przyznawane jest firmom, które w codziennej działalności biznesowej kierują się zasadami czystej gry rynkowej. Nagrodzone przedsiębiorstwa to te, które postępują rzetelnie wobec swoich klientów, terminowo wywiązują się ze zobowiązań w stosunku do Skarbu Państwa i kontrahentów, stwarzają pracownikom warunki sprzyjające rozwojowi zawodowemu oraz są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Uhonorowanie Sunrise System prestiżowym Certyfikatem Przedsiębiorstwa Fair Play pokazuje, iż nasza firma przynależy do grona nowoczesnych przedsiębiorstw, którym zasady etyczne, uczciwość i tzw. dobre praktyki wyznaczają standardy codziennego funkcjonowania – komentuje przyznanie nagrody Wiceprezes Zarządu Sunrise System, Paweł Rybak.

Tegoroczne wyróżnienie Przedsiębiorstwa Fair Play przyznano firmie Sunrise System drugi raz z rzędu – wysoki poziom etycznej postawy w biznesie Spółka okazuje się być trwałą cechą firmy. W 12 edycji konkursu Przedsiębiorstwo Fair Play, wyróżniono 647 firm z całej Polski, najwięcej z województwa śląskiego – 110 i wielkopolskiego – 98.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry