Sunrise System Solidną Firmą

Spółka Sunrise System została uhonorowana certyfikatem Solidna Firma – przyznawanym przez Przedstawicieli Kapituły Programu pod patronatem Komisji Europejskiej.

Wyróżnienie „Solidna Firma” trafia do przedsiębiorstw, które uczciwie, terminowo i rzetelnie wywiązują się ze wszystkich zobowiązań wobec swoich kontrahentów biznesowych, państwowych instytucji finansowych i pracowników.

Ten certyfikat poświadcza nie tylko brak z naszej strony jakichkolwiek zaległości w regulowaniu zobowiązań, opłacaniu podatków i wynagrodzeń, lecz przede wszystkim eksponuje zaangażowanie Sunrise System w budowanie zaufania w obrocie gospodarczym oraz w relacji między pracodawcą a pracownikiem. – komentuje przyznanie nagrody Pełnomocnik Zarządu Sunrise System, Małgorzata Kucharska-Grochocka, która w imieniu całej firmy odebrała wyróżnienie Solidna Firma 2009.

W VIII edycji Programy Gospodarczo-Konsumenckiego SOLIDNA FIRMA wyróżniono 283 firmy z całej Polski. Spółka Sunrise System została wyróżniona tytułem „Solidna Firma” drugi raz z rzędu.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top