Sunrise System stawia na rozwój

Opublikowano: 29 września 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Początek września 2009 roku to kolejny, ważny moment w historii Sunrise System. Spółka specjalizująca się w skutecznej reklamie w wyszukiwarkach internetowych, poszerzając skalę działalności, uruchomiła właśnie Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowe, zlokalizowane w biurowcu Delta w centrum Poznania.

W nowej inicjatywie Sunrise System znalazło się miejsce dla odpowiedzialnego za efektywną realizację podstawowych zadań firmy – Działu Produkcji oraz dla Działu Kreatywnego, którego zadaniem jest tworzenie konkurencyjnych elementów oferty handlowej. Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowe odpowiada za wytyczanie nowych ścieżek rozwoju, testowanie innowacyjnych rozwiązań programistycznych i marketingowych, oraz ich wdrażanie.

– W Sunrise System nie boimy się ambitnych wyzwań. Gdy z powodu kryzysu gospodarczego wszyscy wokół minimalizują bądź redukują koszty, my wytyczamy sobie ambitne cele. Stawiamy na rozwój, inwestujemy w innowacyjne technologie i powiększamy zespół specjalistów – tak inicjatywę firmy opisuje pełnomocnik zarządu ds. organizacji i rozwoju Maciej Włodarczak, kierujący pracą nowego centrum.

Docelowo w Centrum Innowacyjno – Wdrożeniowym pracować będzie ponad 40 osób: programistów, specjalistów ds. pozycjonowania, copywriterów i grafików. W niedalekiej przyszłości planowana jest rozbudowa istniejących już działów oraz utworzenie nowych struktur organizacyjnych w obrębie CIW Sunrise System. Główną siedzibą firmy nadal pozostaje ostatnie piętro najwyższego biurowca w Poznaniu – Andersia Tower.

Hanna LaskowskaSunrise System stawia na rozwój

Podziel się!

O autorze

hania