Sunrise System: tysiące chętnych do pracy w internecie

Ponad 3000 osób zgłosiło się do pracy w branży wyszukiwarek internetowych z Bydgoszczy i okolic. Właśnie rusza kolejny etap rekrutacji jednej z firm zajmujących się pozycjonowaniem stron internetowych w wyszukiwarkach, która otwiera swój nowy oddział.

 

W Bydgoszczy, w samym centrum Starego Rynku za chwilę zostanie otwarte Centrum Performance Marketingu. Pracownicy Centrum będą nie tylko uczyć się marketingu internetowego pod okiem profesjonalistów, ale w przyszłości Centrum zmieni się w miejsce badań i poszukiwania nowych rozwiązań technologicznych.

W Bydgoszczy zatrudnionych zostanie na początek kilkadziesiąt osób, z których wyłoniona zostaje kadra kierownicza. Docelowo zatrudnienie znajdzie 150 osób. Rekrutację wspiera miejski magistrat, a umowa z miastem pozwala na wspólne starania o dotacje unijne na rozwój Centrum , utworzenie specjalnej strefy ekonomicznej i wspólne starania o aktywizację bezrobotnych w Bydgoszczy.

Sunrise System: tysiące chętnych do pracy w internecie 1Inwestorem jest poznańska spółka specjalizująca się w marketingu i konsultingu w zakresie reklamy w Internecie,  Sunrise System, która otrzymała miano Diamentu Forbesa w prestiżowym rankingu tego miesięcznika biznesowego.

Wciąż można zgłaszać się do pracy poprzez: tą stronę.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry