SUNTECH Sp. z o.o. i Polkomtel S.A.- wspólna umowa

Opublikowano: 20 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

SUNTECH Sp. z o.o. i Polkomtel S.A. zawarły umowę wdrożenia Systemów Analizy Sieci ISDN i SS7 w oparciu o platformę EnerGis Telecom.

Systemy będą wykorzystywane przez pracowników odpowiedzialnych za planowanie i utrzymanie sieci stałej, do wszechstronnych analiz sieci oraz wymiarowania elementów sieci w celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług.

System Analizy Sieci ISDN przeznaczony jest do wymiarowania central i wiązek łączy międzycentralowych, wyznaczania dróg kierowania połączeń przy aktualnym stanie sieci, wyznaczania obciążeń elementów sieci oraz analizy tablic kierowania ruchu.

System Analizy Sieci SS7 służy do wyznaczania podstawowych i alternatywnych dróg sygnalizacyjnych, analizy tablic kierowania ruchu oraz mechanizmów autorekonfiguracji sieci SS7.

http://www.suntech.com.pl

Sylwester KozakSUNTECH Sp. z o.o. i Polkomtel S.A.- wspólna umowa

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.