Świstak.pl: pierwszego miliona nie trzeba ukraść

Najmłodszy w Polsce serwis aukcyjny – Świstak.pl, pierwszy raz w historii swojego istnienia przekroczył 1 milion jednocześnie aktywnych aukcji. Jak się okazuje, pierwszego miliona wcale nie trzeba ukraść, przyjdzie sam.

Bezpłatne aukcje, to atut serwisu Świstak.pl, który pozwala jego użytkownikom na sprzedaż w Internecie bez dodatkowych prowizji. Możliwość wystawienia przedmiotu na aukcję, która jednocześnie będzie dostępna dla setek tysięcy osób, jest wystarczającą motywacją do przenoszenia sprzedaży do Internetu.

Świstak.pl: pierwszego miliona nie trzeba ukraść 1

– Fakt, że przekroczyliśmy milion jednocześnie aktywnych aukcji nie jest dla nas zaskoczeniem. Ponad rok temu Świstak.pl: pierwszego miliona nie trzeba ukraść 2opracowaliśmy strategię, która pozwoliła nam na koniec roku 2009 podwoić ilość aukcji na naszym serwisie w stosunku do roku 2008 – mówi Piotr Szymczak Product Manager z Świstak.pl – Dynamika rozwoju naszego serwisu rośnie z miesiąca na miesiąc i sądzimy, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy ponownie podwoimy ilość produktów oferowanych na naszej stronie – dodaje Szymczak.

Świstak nie zamierza poprzestać na milionie aktywnych aukcji „Mamy nadzieję, że w krótkim czasie podwoimy tą liczbę.” – czytamy w „świstakowym” profilu na Facebooku. W najbliższym czasie uruchomiona zostanie także mobilna wersja serwisu dzięki, której posiadacze telefonów komórkowych z dostępem do Internetu będą mogli w każdej chwili śledzić wybrane przedmioty oraz dodawać nowe aukcje.

Świstak.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top