SWsoft otwiera przedstawicielstwo w Polsce

Firma SWsoft, jeden z wiodących producentów oprogramowania do automatyzacji oraz wirtualizacji serwerów, ogłasza otwarcie swojego przedstawicielstwa w Polsce. Szefem polskiego oddziału z siedzibą we Wrocławiu został Jan Lekszycki, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż oraz promocję produktów SWsoft w Polsce, Czechach, Słowacji oraz na Węgrzech.
Jan Lekszycki ostatnio zarządzał firmą Domena.pl zajmującą się rejestracją i hostingiem domen. Z rynkiem usług internetowych związany jest od sześciu lat. Współtworzył firmy takie jak Internet Works i Livechat.

„Zarząd SWsoft zdecydował się na otwarcie biura w Polsce z uwagi na dynamiczny rozwój rynku technologii informatycznych” – wyjaśnia Jan Lekszycki. „Widzimy w Polsce, jak i w pozostałych krajach naszego regionu ogromny potencjał. Moim celem jest wprowadzenie SWsoft do grona najbardziej liczących się i cenionych marek w obszarze wirtualizacji i zarządzania serwerami w regionie CEE” – dodaje.

SWsoft dostarcza kompletny zestaw produktów do automatyzacji i wirtualizacji serwerów efektywnie wspierających praktycznie każdy rodzaj usług hostingowych na głównych platformach. Oferta SWsoft skierowana jest do firm telekomunikacyjnych i hostingowych oraz niezależnych dostawców oprogramowania oraz klientów korporacyjnych. Firma SWsoft dostarcza innowacyjne, niezawodne i ekonomiczne rozwiązania.

Do najbardziej znanych produktów SWsoft należą: Virtuozzo, Plesk, SiteBuilder, HSPcomplete i PEM. Udostępniają one zintegrowane rozwiązania do wirtualizacji, zarządzania usługami hostingowymi, kreacji stron WWW oraz do całościowej automatyzacji centrów danych. W czerwcu bieżącego roku SWsoft Polska podpisała umowę dystrybucyjną z firmą DomainMaker zajmującą się rejestracją i obsługą domen. „Naszymi partnerami jest ponad pół tysiąca firm hostingowych, dzięki nim możemy dotrzeć ze swoimi usługami do szerokiej grupy klientów” – powiedział Bartosz Wiśniewski, Prezes Zarządu DomainMaker Sp. z o.o. „Na mocy umowy z firmą SWsoft, będziemy mogli dostarczyć im profesjonalne rozwiązania informatyczne zawarte w produktach: Virtuozzo, Plesk, SiteBuilder, HSPcomplete”.

Do klientów SWsoft w Polsce należy także firma OGICOM – wiodący na polskim rynku dostawca kompleksowych usług internetowych. Świadczy ona usługi dla ponad 20 000 firm i instytucji w kraju i zagranicą. „Od dawna współpracujemy z firmą SWsoft” – mówi Krzysztof Szyszka, Prezes Zarządu OGICOM Sp. z o.o. –”Tym bardziej cieszy nas fakt, że otwiera ona swoje biuro w Polsce. Ułatwi nam to dalszą, efektywną współpracę, na czym z pewnością skorzystają także nasi klienci”.

www.swsoft.com

Wpisy promowane

  • Firma graficzna w Krakowie
    Grafiki w mediach społecznościowych, prezentacje, filmy, ulotki, broszury, plakaty i etykiety – każdy projekt, duży czy mały, zasługuje na uwagę ...
  • Jak świadomie kreować swój wizerunek w biznesie?
    Umiejętność kreowania pozytywnego wizerunku i autoprezentacja to wiedza, która pozwoli Ci osiągnąć cele zawodowe, wzmocnić pozycję oraz zbudować karierę. Jak ...

Wydarzenia

dev.js Summit 2022
13.10.2022
semKRK#20
28.10.2022
Weź nasz patronat!
31.12.2022

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry