Sygnity z kupfranki.pl stworzyło inkantor.pl

Sygnity wspólnie z serwisem kupfranki.pl stworzyło system internetowej wymiany walut inkantor.pl, skierowany do osób spłacających kredyty we frankach szwajcarskich, euro, dolarach i funtach.

System transakcyjny inkantor.pl ma umożliwiać użytkownikom kupowanie i transfer waluty online na rachunek walutowy w dowolnym banku. Jest to wygodne rozwiązanie pozwalające na obniżenie kosztów wynikających z tzw. spreadu i oszczędność czasu, przeznaczonego co miesiąc na obsługę spłaty kredytu. Platforma bezgotówkowej wymiany walut online jest alternatywą dla tradycyjnych sposobów zakupu waluty.

System inkantor.pl adresowany jest m.in. do kilkunastu tysięcy kredytobiorców skupionych wokół serwisu kupfranki.pl. Miesięcznie deklarują oni chęć zakupu ponad 8 milionów franków szwajcarskich, co ma pozwolić serwisowi na uzyskanie franka szwajcarskiego i innych walut po bardzo konkurencyjnych kursach zakupu.

Sygnity z kupfranki.pl stworzyło inkantor.pl 1

Nasze doświadczenie w pracy dla sektora bankowo-finansowego sprawiło, że inkantor.pl jest rozwiązaniem wydajnym i jednocześnie w pełni zgodnym z restrykcyjnymi regulacjami prawnymi – mówi Paweł Musiał, Dyrektor Obszaru Biznesowego Offshoring w Sygnity S.A. – Funkcjonalności systemu pozwalają kupić walutę online w dowolnym momencie, na przykład na potrzeby finansowania wyjazdów zagranicznych. Zakupu waluty za pośrednictwem inkantor.pl będą mogli dokonać także właściciele małych przedsiębiorstw oraz zarabiający w walucie, którzy z różnych względów, np. ograniczeń ilościowych jednorazowej wymiany, nie mają możliwości skorzystania z istniejącej na rynku oferty banków – dodaje Paweł Musiał.

Platforma spełnia bankowe standardy bezpieczeństwa i jest dopasowana do obowiązujących wymogów prawnych.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry